Pomysły na prezenty z okazji Dnia Dziecka - edycja 2021

13 maja 2021

Zbliżający się Dzień Dziecka od kilku lat motywuje mnie, by przygotować dla moich czytelników wpis z pomysłami prezentów dla dzieci w różnym wieku od polskich marek. Jest to świetna okazja, by skupić się na nowościach, które w ostatnich miesiącach pojawiły się na rynku - a w tegorocznym wpisie znajdziesz ich naprawdę sporo, z czego się bardzo cieszę! :) Niektóre produkty miały swoje premiery dosłownie kilka dni temu! Nie zabrakło także prezentów-pewniaków, które w swoich przeglądach uwzględniam regularnie - wśród nich znajdziesz m.in. polskie klocki konstrukcyjne (KORBO, REKO, KORBO czy MINI WAFFLE), karty edukacyjne RÓŻOWA WIEŻA czy uwielbianą przez mojego siedmiolatka grę do nauki programowania SCOTTIE GO! - a także ciekawych książek dla dzieci od polskich autorów.

W przeglądzie znajdziesz jeszcze m.in. gry, układanki, zestawy kreatywne, przytulanki czy kosmetyki dla dzieci. Jest dużo fantastycznych propozycji dla najmłodszych fanów Pucia oraz Kici Koci! :) A jeśli potrzebujesz więcej inspiracji, koniecznie zajrzyj do ubiegłorocznego wpisu (TUTAJ) oraz do przeglądu z pomysłami prezentów gwiazdkowych z 2020 roku (TUTAJ)!

Opisy zabawek i książek pochodzą od ich producentów oraz wydawców.

ZABAWKI, GRY, PUZZLE, MASKOTKI...


1. Książka "Pucio w mieście", wyd. Nasza Księgarnia / 2. Zestaw klocków szkieletowych REKO 520 elementów  / 3. Magiczny lakier do paznokci "Perłowy fiolet", Tibu Naturals / 4. Książka "Tutu i tajemnica kocyka", Tumilu / 5. Zestaw Tubi Jelly "Syrenka", Tuban / 6. Gra memo "Rok w lesie", wyd. Nasza Księgarnia /
7. Karty montessori "Zwierzęta Ameryki Południowej", Różowa Wieża / 8. Tablica manipulacyjna Leniwiec Max, Foxy Family / 9. Gra edukacyjna "Kicia Kocia. mój dom", Trefl / 10. Szumisie® z bajkami, Szumisie® /11. Kartonowe klocki "Zwierzęta", Piramida Zabaw / 12. Kula-niespodzianka TUBICOOLKI Fioletowa, Tuban / 13. Zestaw do nauki czytania "Czytamy razem", CzuCzu / 14. Puzzle dwuelementowe "Pucio. Przeciwieństwa", wyd. Nasza Księgarnia / 15. Gra do nauki programowania "Scottie Go!", BeCREO Technologies

1. KSIĄŻKA "PUCIO W MIEŚCIE. ZABAWY JĘZYKOWE DLA MŁODSZYCH I STARSZYCH", MARTA GALEWSKA-KUSTRA, WYD. NASZA KSIĘGARNIA.
Odwiedźcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi pełen ekscytujących zdarzeń czas w mieście! Zajrzyjcie na plac budowy, do supermarketu, na dworzec kolejowy, do parku, gabinetu taty i na wystawę cioci Igi. Szósta część przygód Pucia może służyć zarówno dzieciom młodszym, jak i starszym przedszkolakom. Jej celem jest wzbogacenie słownika dziecka o nazwy nowych obiektów i czynności oraz rozwinięcie umiejętności opowiadania.
2. KLOCKI SZKIELETOWE REKO. Klocki REKO to zestaw szkieletowych wielokątów do budowania brył. Zawiera 520 klocków w kształcie trójkątów równobocznych, kwadratów, pięciokątów foremnych i sześciokątów foremnych, trójkątów równoramiennych, wszystkie, rzecz jasna, o jednakowych krawędziach. Reko wyróżnia się łatwym, a jednocześnie niezwykle trwałym sposobem łączenia klocków. Zestaw pozwala na budowanie brył wypukłych, wklęsłych, niejednospójnych i przestrzennych parkietaży.
3. MAGICZNY LAKIER DO PAZNOKCI, TIBU NATURALS. Stworzony z myślą o dzieciach bezpieczny lakier do paznokci na bazie wody. Ma delikatną, wegańską formułę i można go stosować od 3. roku zycia. Nie zawiera sztucznych zapachów. Zmywalny wodą. Dostępny w 9 kolorach (na grafice widoczny jest perłowy fiolet).
4. KSIĄŻKA "TUTU I TAJEMNICA KOCYKA", EWA DAHLING, TUMILU. Tutu jest bardzo smutny. Mama wyjechała na CAŁE DWA DNI! Tutu chciałby tęsknić mniej, ale jak to zrobić?⁠ Kto by pomyślał, że chustka, wierszyk i lot pod niebo mają taką moc! I że mama może być NIEWIDZIALNA… No i o co chodzi z tym kocykiem?⁠ "Tutu i Tajemnica Kocyka" to książka o tęsknocie i miłości. O tym, że nawet jeśli ktoś wyjechał, to i tak pozostaje przy nas. O tym, że wsparcie bliskich ma MAGICZNĄ moc…
5. ZESTAW TUBI JELLY "SYRENKA", TUBAN. Kreatywny zestaw do tworzenia trójwymiarowych figurek. Za pomocą podłużnych buteleczek wypełnionych żelowym płynem wypełnij wzór narysowany na szablonie, a następnie zanurz go w specjalnej miksturze z aktywatora. Odczekaj kilka minut… Twój trójwymiarowy żelek jest gotowy! Zestawy Tubi Jelly są bajecznie kolorowe, elastyczne i miłe w dotyku. Zabawa z nimi jest twórcza i kreatywna.
6. GRA MEMO "ROK W LESIE", WYD. NASZA KSIĘGARNIA. Gra edukacyjna dla najmłodszych fanów bestsellerowego "Roku w lesie", która pozwala trenować pamięć, ćwiczy koncentrację i cierpliwość. Podczas gry w memo szukamy i łączymy w pary mieszkańców lasu – dziki, niedźwiadki, łosie, ale także krety czy gąsienice. Rozkładamy kafelki obrazkami do dołu i szukamy dwóch identycznych. Gdy znajdziemy parę, odkładamy ją na bok. Wygrywa ten, kto znajdzie więcej par.
7. KARTY MONTESSORI "ZWIERZĘTA AMERYKI POŁUDNIOWEJ", RÓŻOWA WIEŻA. Karty edukacyjne w duchu pedagogiki Marii Montessori przedstawiające zwierzęta zamieszkujące tereny Ameryki Południowej. Jest ich dziewięć i są to: anakonda, jaguar, kapibara, kondor, lama, leniwiec, mrówkojad, pampasowiec grzywiasty oraz tapir. Zestaw zawiera także kartę kontrolną umożliwiającą kategoryzację. Zdjęcia zwierząt przedstawione zostały na białym tle, tak aby wspierać skupienie uwagi u dzieci. UWAGA! Jeszcze w maju w ofercie marki RÓŻOWA WIEŻA pojawi się nocy zestaw kart: "CYKL ROZWOJOWY ŻABY" :)
8. TABLICA MANIPULACYJNA LENIWIEC MAX, FOXY FAMILY. Tablica manipulacyjna o wymiarach 82 cm x 49 cm. Posiada z tyłu uchwyty do zamontowania na ścianie. Tablica została wykonana ze sklejki liściastej i pomalowana ekologiczną oraz przyjazną dzieciom farbą, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.
9. GRA EDUKACYJNA "KICIA KOCIA. MÓJ DOM", TREFL. Gra edukacyjna, w której z pomocą Kici Koci maluchy uczą się przyporządkowywać przedmioty do poszczególnych pomieszczeń w domu. Postać Kici Koci sprawia, że dzieci z chęcią sięgają po gry, dzięki którym odkrywają świat wokół siebie i uczą się nowych rzeczy. Gra dedykowana dzieciom w wieku od 2 do 3 lat.
10. SZUMISIE® Z BAJKAMI (NIEBIESKI), SZUMISIE. Tegoroczna nowość w rodzinie Szumisów®! Wesoła przytulanka dla starszych dzieci, w której ukryto mechanizm odtwarzający aż 12 autorskich bajek i 5 wyciszających dźwięków natury! Bajki zostały napisane specjalnie z myślą o dzieciach od 2. roku życia. Maskotki dostępne są w dwóch kolorach: granatowym i różowym. Zostały wyprodukowane w Polsce i spełniają normy bezpieczeństwa dla zabawek przeznaczonych dla dzieci 0+, nie przekraczają też dopuszczalnej bezpiecznej głośności 60dB. Urządzenie umożliwia również na nagranie własnej bajki.
11. KARTONOWE KLOCKI "ZWIERZĘTA", PIRAMIDA ZABAW. Kartonowe klocki z pięknymi kolorowymi zdjęciami zwierząt, które wspomagają rozwój słownictwa i wzmagają apetyt poznawczy dziecka. Cyfry i ich graficzna ilustracja wspomagają naukę liczenia. Sposób zabawy klockami zmienia się wraz z wiekiem dziecka. Wieża "rośnie" razem z dzieckiem. Klocki są dwujęzyczne (polsko-angielskie).
12. KULA-NIESPODZIANKA TUBICOOLKI FIOLETOWA, TUBAN. Kula z tubicoolkami w jednym z 6 wyjątkowych kolorów. Możesz ją dowolnie formować, ugniatać, rozciągać a nawet odbijać jak piłkę. W środku znajdziesz owocowy breloczek niespodziankę. Zbierz kolekcję sześciu owocowych bohaterów! Wyprodukowana w Polsce.
13. ZESTAW DO NAUKI CZYTANIA "CZYTAMY RAZEM", CZUCZU. Edukacyjny zestaw do nauki czytania już od 2. roku życia z poradnikiem z pomysłami na wspólne zabawy. Zestaw zawiera 6 książeczek, poradnik ze scenariuszami zabaw oraz elementy z literkami. Książeczki zostały napisane w sposób, który pozwala na mnóstwo wspólnej zabawy dostosowanej do wieku dzieci. Gdy dziecko będzie na to gotowe, zestaw stopniowo pozwoli mu opanowywać samodzielne czytanie.
14. PUZZLE DWUELEMENTOWE "PUCIO. PRZECIWIEŃSTWA", WYD. NASZA KSIĘGARNIA. Puzzle dwuelementowe skierowane do dzieci od 2 lat. Zabawka składa się z 20 elementów, czyli 10 par obrazków, wśród których należy znaleźć przeciwieństwa: mały i duży, stare i nowe, mokra i sucha, zdrowy i chory, smutny i wesoły, głodny i najedzony, lekkie i ciężkie, zimno i ciepło, cicho i głośno, brudny i czysty. To na pozór proste zadanie wymaga skupienia uwagi na ilustracji, ale przede wszystkim pobudza do myślenia. Mimo niedużej liczby elementów puzzle dają okazję do wielu zabaw o różnym stopniu trudności, w zależności od możliwości intelektualnych i potrzeb dziecka.
15. GRA DO NAUKI PROGRAMOWANIA "SCOTTIE GO!", BECREO TECHNOLOGIES. Fantastyczna gra do samodzielnej nauki programowania dla dzieci od 6. roku życia. Do zabawy potrzebne jest własne urządzenie do zainstalowania na nim aplikacji Scottie Go! oraz pudełko z grą zawierające specjalne bloczki w kształcie puzzli do programowania. Gra uczy schematu blokowego, używając specjalnych bloczków, za pomocą których gracze układają programy (polecenia), które Scottie będzie wykonywał w aplikacji. Aplikacja służy do zapoznania się z zadaniem, które musi wykonać Scottie, zeskanowania ułożonych z bloczków programów i sprawdzenia ich poprawności. Gra zawiera 60 zadań o rosnącym poziomie trudności. Przygody Scottiego na 6 kontynentach pomagają opanować podstawowe pojęcia niezbędne do kodowania jak: instrukcja prosta i złożona, parametr, pętla, instrukcja warunkowa, zmienne i funkcje.
NOWOŚĆ - SZUMISIE® Z BAJKAMI, CZYLI SYMPATYCZNE PRZYTULANKI, KTÓRE POMAGAJĄ W ZASYPIANIU, ODTWARZAJĄC AŻ 12 AUTORSKICH BAJEK DLA NAJMŁODSZYCH! MASKOTKI DOSTĘPNE SĄ W DWOCH KOLORACH - GRANATOWYM I RÓŻOWYM. WIĘCEJ O NICH PRZECZYTASZ TUTAJ!


16. Książka "Kamień na pikniku. Jano i Wito", wyd. Mamania / 17. Szumiący miś Śpioszek, Whisbear /
18. Balony zestaw "Lolly Pop", Wiewiórka i Spółka / 19. Gra edukacyjna "Ortografia bezbłędnie", Kapitan Nauka / 20. SHOCK! Multisensoryczny pianko-żel "Jabłko", Tuban / 21. Gra edukacyjna "Sprzątanie", Kapitan Nauka / 22. Książka "Legendy polskie. Kwiat paproci", wyd. Mamania / 23. Puzzle "Układam połówki. Zwierzątka", CzuCzu / 24. Zestaw klocków konstrukcyjnych Korbo Edu Car (400), Remi /
25. Karty montessori "Zwierzęta Ameryki Północnej", Różowa Wieża / 26. Książka "Kicia Kocia na plenerze", wyd. Media Rodzina / 27. Gra rodzinna Dobble "Kicia Kocia", wyd. Rebel / 28. Gra edukacyjna "1,2,3! Szukam", Wspomagajki / 29. Drewniane klocki magnetyczne Kooglo Mega Color (100), Kooglo /
30. Taśma "Domostrada. Naklej ulice", Zuzu Toys / 31. Puzzle "Rok w lesie. Rodzice i dzieci", wyd. Nasza Księgarnia

16. KSIĄŻKA "KAMIEŃ NA PIKNIKU. JANO I WITO", WIOLA WOŁOSZYN, WYD. MAMANIA.
Jano i Wito, do tej pory znani z bestsellerowych książek kartonowych dla najmłodszych czytelników, teraz w nowej odsłonie! Chłopcy wybierają się z babcią na piknik. Ale co to? Czy to znajomy magiczny kamień? I co na łące robią krasnoludki? A czy pająki potrafią kopać piłkę? "Kamień na pikniku" to książka, która nie tylko pomoże nieco starszym dzieciom ćwiczyć wymowę głoski "k", ale i pokaże, jakie talenty są naprawdę ważne w życiu.
17. SZUMIĄCY MIŚ ŚPIOSZEK, WHISBEAR. Ta szumiąca, niewielkich rozmiarów przytulanka w kształcie słodkiego misia, ułatwi maluszkom wyciszanie i zasypianie. Miś Śpioszek idealnie sprawdzi się podczas codziennych aktywności, spacerów czy podróży. We wnętrzu misia znajduje się specjalne urządzenie szumiące przez 40 minut, które emituje uspokajający, różowy szum - przebadany i bezpieczny dla słuchu dziecka.
18. BALONY ZESTAW "LOLLY POP", WIEWIÓRKA I SPÓŁKA. Piękny zestaw balonów w subtelnych, pastelowych kolorach: jasny róż,, łosoś, biel i fuksja. Balony zostały wykonane z mocnego, wytrzymałego i naturalnego lateksu kauczukowego, dzięki czemu są w 100% biodegradowalne. Wysyłane puste. Idealne do napełnienia helem lub powietrzem.
19. GRA EDUKACYJNA "ORTOGRAFIA BEZBŁĘDNIE", KAPITAN NAUKA. Najnowsza gra edukacyjna od Kapitana Nauka, która poprzez zabawę ułatwi dziecku poznanie i utrwalenie zasad ortograficznych oraz zapamiętanie podchwytliwych słówek. Pakiet zawiera 200 dwustronnych kart obrazkowych, 20 kart specjalnych z wybranymi zasadami oraz książkę z różnorodnymi pomysłami na zabawy i gry z kartami, ćwiczeniami ortograficznymi i tekstami dyktand. Zabawy pomagają opanować poprawną pisownię oraz zasady ułatwiające poruszanie się w zawiłościach ortograficznych, a także rozwijają pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. UWAGA! "Ortografia bezbłędnie" to tylko jedna z licznych majowych zapowiedzi od KAPITANA NAUKA! Wśród nich znajdziesz jeszcze m.in. grę logopedyczną "LEŚNY BAL", nowe układanki dla maluchów czy grę edukacyjną "SYLABUJĘ I GŁOSKUJĘ".
20. SHOCK! MULTISENSORYCZNY PIANKO-ŻEL "JABŁKO", TUBAN. SHOCK! to wysokiej jakości nawilżający pianko-żel posiadający właściwości multisensoryczne. Po aplikacji pianki na dłonie, w wyjątkowy sposób zaczyna ona pobudzać zmysły, a intensywność odczuwanych wrażeń można zmieniać poprzez zastosowanie produktu na różne sposoby. W trakcie używania pianki będziesz mieć wrażenie delikatnego "strzelania" drobinek na dłoni.Nawilżenie dłoni połączone z zabawą skutkuje wieloma korzyściami i jest elementem stymulowania rozwoju, nawet u najmłodszych. Po aplikacji pianki SHOCK na dłonie - słyszysz, odczuwasz, widzisz i czujesz zapach. Od temperatury dłoni będzie zależeć intensywność doznań multisensorycznych. Im cieplejsze będą Twoje dłonie, tym lepszy efekt osiągniesz. Wyprodukowany w Polsce.
21. GRA EDUKACYJNA "SPRZĄTANIE", KAPITAN NAUKA. Wesoła gra dla przedszkolaków, których zadaniem jest ujarzmienie bałaganu. Aby zaprowadzić porządek, gracze szukają przedmiotów rozrzuconych w różnych pomieszczeniach i wrzucają je do kufra. Przeszkadzać im w tym będą małe podstępne kłębki kurzu, z którymi można poradzić sobie tylko z pomocą mioteł. Gra doskonali myślenie logiczne, pamięć, spostrzegawczość i refleks. Proste zasady oraz trzy warianty rozgrywki umożliwiają rywalizację z innymi graczami, kooperację oraz grę w pojedynkę.
22. KSIĄŻKA "LEGENDY POLSKIE. KWIAT PAPROCI", AGNIESZKA FRĄCZEK, WYD. MAMANIA. "Legendy polskie" dla najmłodszych czytelników, opowiedziane na nowo wspaniałymi rymami! To wciąż rozwijana przez wydawnictwo Mamania seria, która w przyjazny i zabawny sposób przybliża najmłodszym najciekawsze motywy z polskich legend i wprowadza ich w świat dobrej literatury. Kwiat paproci zakwita tylko raz w roku na krótką chwilę. Ten, kto go znajdzie, otrzyma złoto, klejnoty, wszystkie skarby świata. Czy znajdzie się śmiałek?
23. PUZZLE "UKŁADAM POŁÓWKI. ZWIERZĄTKA", CZUCZU. Edukacyjny zestaw idealnie sprawdzi się jako pierwsze puzzle dla maluchów. Składa się z 8 dużych dwuelementowych układanek przedstawiających wesoła zwierzątka. Możliwe są także nieoczywiste połączenia, co sprawia maluchom dodatkową radość.
24. ZESTAW KLOCKÓW KONSTRUKCYJNYCH KORBO EDU CAR (400), REMI. Polskie klocki konstrukcyjne, które dzięki dużej liczbie elementów pozwalają na stworzenie 14 Hummerów jednocześnie! Możliwość zbudowania sygnalizatora świetlnego podczas zabawy uczy dzieci podstawowych przepisów ruchu drogowego. KORBO to zestawy klocków twórczych opartych na kole zębatym gdzie sama intuicja nie wystarcza - potrzeba już twórczego myślenia logicznego. Niekończące się możliwości budowy wielowymiarowych modeli to rozwijająca i ciesząca zabawa dzieci w różnym wieku. Ruchome mechanizmy kół zębatych to zachęcenie do poznawania zasad mechaniki przy równoczesnym rozwijaniu wyobraźni przestrzennej i małej motoryki.
25. KARTY MONTESSORI "ZWIERZĘTA AMERYKI PÓŁNOCNEJ", RÓŻOWA WIEŻA. Karty edukacyjne w duchu pedagogiki Marii Montessori  przedstawiające zwierzęta zamieszkujące tereny Ameryki Północnej. Jest ich dziewięć i są to: baribal, bielik amerykański, bizon, grzechotnik, kojot, nieświszczuk, pręgowiec amerykański, skunks oraz szop pracz. Zestaw zawiera także kartę kontrolną umożliwiającą kategoryzację. Zdjęcia zwierząt przedstawione zostały na białym tle, tak aby wspierać skupienie uwagi u dzieci.
26. KSIĄŻKA "KICIA KOCIA NA PLENERZE", ANITA GŁOWIŃSKA, WYD. MEDIA RODZINA. Kicia Kocia i jej przyjaciele wybierają się na... prawdziwy plener malarski! Ale co to właściwie znaczy? Otóż dzieci będą malować obrazy na łonie natury, jak prawdziwi artyści! Każdy już ma pomysł na swoje dzieło sztuki, ale Kicia Kocia jest smutna, bo nie może się zdecydować, co namalować. Na szczęście z pomocą przychodzą przyjaciele.
27. GRA RODZINNA DOBBLE "KICIA KOCIA", WYD. REBEL. Kicia Kocia, bohaterka popularnych książek dla dzieci, wraz z przyjaciółmi zawitała do świata gier, wspierając najmłodszych w ćwiczeniu spostrzegawczości i refleksu podczas szukania par identycznych symboli. Zadanie jest proste: spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojej karty. Teraz następna! Tylko nie zwątp, dwie dowolne karty zawsze łączy jeden wspólny obrazek. W "Dobble Kicia Kocia" można grać na wiele sposobów, a 5 z nich jest opisanych w instrukcji jako mini-gry.
28. GRA EDUKACYJNA "1,2,3 SZUKAM!", WSPOMAGAJKI. Gra edukacyjna zawierająca 6 plansz wraz z żetonami.  Każda z nich to bogato ilustrowana historia rozgrywająca się w innym otoczeniu: w mieście, na wsi, w przedszkolu, na pikniku, na basenie, na meczu. Zabawa polega na odnalezieniu elementów pokazanych na żetonach w jak najkrótszym czasie. Gra została przygotowana z myślą o dzieciach od 3. roku życia.
29. DREWNIANE KLOCKI MAGNETYCZNE KOOGLO MEGA COLOR (100), KOOGLO. Edukacyjne klocki magnetyczne, które doskonale łączą klasyczne klocki dla dzieci z nowoczesnymi rozwiązaniami. Komplet zawiera 100 elementów, które zostały wykonane z wysokiej jakości drewna – w każdym z segmentów znajdują się niewielkie magnesy, których działanie sprawia, że klocki idealnie przylegają do siebie, tworząc trwałe połączenia. Dzięki temu nasza pociecha może z łatwością manipulować poszczególnymi elementami i nadawać im niepowtarzalny kształt. 
30. TAŚMA "DOMOSTRADA. NAKLEJ ULICE", ZUZU TOYS. Domostrada to łatwo przylepna taśma, z pomocą której każde dziecko wyczaruje miasto z mnóstwem przecznic i skrzyżowań. Taśmę można naklejać np. na podłodze albo stole. Domostrada doskonale rozwija wyobraźnię dziecka, stanowiąc jedynie bazę do różnych zabaw, np. budowania miasta, wyścigów na torze itp. Domostrada świetnie sprawdza się w podróży, jest idealnym dopełnieniem szuflady pełnej aut. Nie pozostawia po sobie śladów, nie trzeba jej odkurzać jak dywany z zarysem miast.
31. PUZZLE "ROK W LESIE. RODZICE I DZIECI", WYD. NASZA KSIĘGARNIA. Gra edukacyjna dla najmłodszych fanów bestsellerowego "Roku w lesie", która zachęca do poznawania nowych zwierząt, a także rozwija wyobraźnię i pomaga ćwiczyć dokładność oraz cierpliwość. Zabawa polega na łączeniu rodziców z dziećmi. Wśród par znalazły się niedźwiadki, jeże, żubry, ryjówki czy szopy.

32. Puzzle "Duże puzzle z dziurką. Alfabet", CzuCzu / 33. Klocki Mini Waffle "Księżniczka" (zestaw duży), Marioinex / 34. Puzzle "Puzzle z dziurką. Wóz strażacki", CzuCzu / 35. Domino sensoryczne, Isani Handmade / 36. Maskotka "Kicia Kocia" / 37. Pianka kreatywna Tubi Pianka "Niebieski Zenek", Tuban /
38. Gra "rozmawiaj.MY. RODZINA", Good Vibes Only / 39. Puzzle "Dzień Kici Koci", Trefl / 40. Klocki Mini Waffle "Kosmiczna baza", Marioinex / 41. / 41. Klocki Mini Waffle - zestaw 70 sztuk, Marioinex /
42. Drewniany model Poloneza, Bumbaki / 43. Gra sensoryczna "Tangram Pop Art", Wader-Woźniak /
44. Szumisie® z kołysankami (szary), Szumisie® / 45. Karty do gry w Piotrusia "Kicia Kocia", Trefl / 46. Gra "Feluś i Guci grają w sylaby", wyd. Nasza Księgarnia / 47. Puzzle obserwacyjne "Stadnina koni", CzuCzu

32. PUZZLE "DUŻE PUZZLE Z DZIURKĄ. ALFABET", CZUCZU. Duża edukacyjna układanka przedstawia zwierzątka na kolejne litery alfabetu. Składa się z 48 elementów: 24 tradycyjnych puzzli i 24 wyjmowanych kółeczek z literami, które należy dopasować do odpowiednich dziurek. To świetny pomysł na kreatywną zabawę oraz wprowadzenie do świata liter. UWAGA! Do oferty dużych puzzli z dziurką dołączył na początku maja zestaw "ZWIERZĘTA"!
33. KLOCKI MINI WAFFLE "KSIĘŻNICZKA" (ZESTAW DUŻY), MARIOINEX. Duży zestaw miękkich klocków konstrukcyjnych, który pozwala na wybudowanie pięknego zamku księżniczki wraz z drzewkami. Dodatkowo do klocków dołączone są figurki: księżniczki, jednorożca, rycerza, pieska, kotka oraz wiedźmy. Dzięki nowoczesnej technologii produkcji klocki dają się wyginać oraz są ciche i bezpieczne w zabawie.
34. PUZZLE "PUZZLE Z DZIURKĄ. WÓZ STRAŻACKI", CZUCZU. Edukacyjna panoramiczna układanka przedstawia w pełni wyposażony wóz strażacki i dzielną załogę. Składa się z 23 elementów: 12 tradycyjnych puzzli i 11 wyjmowanych elementów, które należy dopasować do odpowiednich dziurek. To świetny pomysł na pierwsze wieloelementowe puzzle dla maluchów.
35. DOMINO SENSORYCZNE, ISANI HANDMADE. Zestaw 24 drewnianych płytek z buku z fakturami różnych materiałów. Zabawa stymuluje receptory znajdujące się w palcach. Zakres kolorów pomaga w nauce rozróżniania i nazewnictwa barw. Zadaniem graczy jest wyciągnięcie z woreczka płytki i dołożenie do już położonych. Wygrywa ten gracz, który jako pierwszy pozbędzie się wszystkich płytek.
36. MASKOTKA "KICIA KOCIA". Kicia Kocia jako maskotka w ekologicznym pudełku! Ulubienica dzieci dostępna już nie tylko na papierze! Od teraz może znaleźć się także w małych rączkach jako mięciutka przytulanka! Maskotka Kici Koci to 17 cm mięciutkiej postaci gotowej do przytulania, głaskania, wspólnej zabawy i snu. Oprócz tych niezaprzeczalnych zalet, maskotka posiada także wszystkie niezbędne certyfikaty poświadczające jej bezpieczeństwo dla najmłodszych dzieci.
37. PIANKA KREATYWNA TUBI PIANKA "NIEBIESKI ZENEK", TUBAN. Tubi Pianka zamieni codzienną kąpiel w ekscytującą przygodę. Nawilża skórę, posiada również właściwości emoliencyjne. Na tym jednak nie kończą się zalety Tubi Pianki. Jej kolorowa i miła w dotyku konsystencja zachęca do zwariowanej i kreatywnej kąpieli! Można jej także użyć do malowania na ciele, wannie czy innych zmywalnych powierzchniach oraz formowania dowolnych kształtów. Wyprodukowana w Polsce.
38. GRA "ROZMAWIAJ.MY RODZINA", GOOD VIBES ONLY. Stworzona we współpracy z psychologami gra rodzinna, która zwiększa kreatywność, umiejętności komunikacyjne i zachęca zarówno dzieci, jak i dorosłych do refleksji. Pozwala dobrze się bawić i budować więzi między członkami rodziny. Głównym celem gry jest poprawa komunikacji oraz zwiększenie bliskości. Starannie wyselekcjonowane pytania pozwolą na jeszcze lepsze poznanie najbliższych. Gra opiera się na naprzemiennym zadawaniu pytań, szczerych odpowiedziach i aktywnym słuchaniu. Tutaj nie ma żadnych punktów i wygranych. Zwycięzcami są wszyscy, a nagrodą jest wysokiej jakości czas spędzony z członkami rodziny!
39. PUZZLE "DZIEŃ KICI KOCI", TREFL. Puzzle dla dzieci składające się z 4 niezależnych układanek, zaprojektowane z myślą o wszystkich fanach i fankach przygód Kici Koci. Po ułożeniu puzzli powstaną cztery obrazki o wymiarach 285 x 205 mm każdy. Zróżnicowana liczba elementów (70, 54, 48 i 35) pozwala na zabawę zarówno młodszym, jak i nieco starszym fanom puzzli. Wyprodukowane w Polsce z ekologicznych materiałów.
40. KLOCKI MINI WAFFLE "KOSMICZNA BAZA", MARIOINEX. Ten 618-elementowy zestaw to prawdziwe uniwersum budowania z klocków, w którym każdy mały konstruktor zapomni o wszystkim innym. Za pomocą dołączonej do zestawu szczegółowej instrukcji zbuduje 4 różne pojazdy kosmiczne oraz olbrzymią bazę księżycową. Może też skonstruować dowolne inne kształty własnego pomysłu. Budowanie konstrukcji to świetnie spędzony czas, a gdy baza jest już gotowa, zaczyna się zabawa z kosmicznymi przygodami w tle, która może trwać przez wiele dni.
41. KLOCKI MINI WAFFLE - ZESTAW 70 SZTUK, MARIOINEX. Klocki konstrukcyjne wykonane z miękkiego materiału przypominającego w dotyku gumę. Pomniejszony rozmiar daje znacznie większą mobilność oraz całkiem nowe możliwości. Dzieci mogą tworzyć nowe budowle o znacznie mniejszym formacie niż dotychczasowe klocki Waffle, dzięki czemu nie muszą się martwić o zagospodarowanie większej przestrzeni. Klocki są ciche i bezpieczne w zabawie!
42. DREWNIANY MODEL POLONEZA, BUMBAKI. Poldek czerwony to stylowe nawiązanie do FSO Poloneza. Model drewniany wykonany został z bezpiecznych dla dzieci materiałów. Idealny na prezent, dla małych i dużych entuzjastów polskiej motoryzacji. Autko jeździ i jest bardzo przyjemne w zabawie, wielkość zbliżona do skali 1:24.
43. GRA SENSORYCZNA "TANGRAM POP ART", WADER-WOŹNIAK. Gra wzorowana na znanych łamigłówkach typu tangram, które od stuleci wciągają do zabawy dzieci i dorosłych rozwijając połączenia neuronowe w mózgu i dając wiele satysfakcji z osiągniętego efektu. Chociaż gra ma 2 etapy-warianty i można grać w nią na wiele sposobów. Jej głównym celem jest  ułożenie tangramu zgodnie z wzorem przedstawionym na wylosowanej karcie. Gracze odnajdą w zestawach elementy tangramów wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, ale również karty z wieloma barwnymi i inspirującymi wzorami układanek tj. kształtami roślin, zwierząt, budynków, pojazdów, ludzi. Wśród nowości z serii "Gra sensoryczna' znajdziesz jeszcze grę "Poszukiwacz kształtów" oraz grę "Mistrz konstrukcji".
44. SZUMISIE® Z KOŁYSANKAMI (SZARY), SZUMISIE®. Maskotka, która kryje w swoim sercu aż 16 polskich kołysanek (8 w wersji śpiewanej i 8 w wersji nuconej). Serduszko misia odtwarza kołysanki nieprzerwanie przez 30 minut. Można też zapętlić wybrany utwór. Maskotka ma też dodatkową funkcję nagrywania - każdy rodzic może teraz nagrać własną kołysankę lub bajkę dla swojego dziecka. Szumisie® z kołysnakami dostepne są trzech kolorach: szarym, ecru/grafit, ecru/róż.
45. KARTY DO GRY W PIOTRUSIA "KICIA KOCIA", TREFL. "Piotruś" to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka zagwarantowały jej sukces i popularność. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej popularnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – otrzymujemy produkt, który kochają wszystkie dzieci - tak jak w przypadku gry z wizreunkiem bohaterów znanych z serii książek "Kicia Kocia"!
46. GRA "FELUŚ I GUCIO GRAJĄ W SYLABY", WYD. NASZA KSIĘGARNIA. Feluś i Gucio zapraszają do wspólnej zabawy w układanie sylab! Ta gra edukacyjna, przepięknie ilustrowana przez Mariannę Schoett, daje możliwość układania dwu- oraz trzysylabowych słów, a opisane w instrukcji warianty różnicują rozgrywkę, czyniąc każdą niepowtarzalnym przeżyciem. W pudełku są 4 unikatowe plansze (na rewersie każdej z nich znajdują się nowe trzysylabowe hasła), 60 płytek z ilustracjami i 48 dwustronnych płytek z sylabami.
47. PUZZLE OBSERWACYJNE "STADNINA KONI", CZUCZU. Edukacyjne 84-elementowe puzzle pokazują, jak wiele dzieje się w stadninie. Na ramce układanki znajduje się mnóstwo szczegółów do wyszukania na ilustracji, aby rozwijająca zabawa trwała jeszcze dłużej. Do zestawu dołączono plakat pełen tematycznych ciekawostek.

KSIĄŻKI

1. "Szeptanka o krasnoludkach...", wyd. Zielona Sowa / 2. "A Kuku!", wyd. Wytwórnia / 3. "Legendy polskie. Smok wawelski", wyd. Mamania / 4. "Mały Wilczek", wyd. Studio Koloru / 5. "Najdziwniejsze fobie", wyd. Zielona Sowa / 6. "365 wierszy i rymowanek na każdy dzień", wyd. Wilga / 7. "Wczoraj i jutro", wyd. Widnokrąg / 8. "Daj gryza. Smakowite historie o jedzeniu", wyd. Dwie Siostry / 9. "Opowiem ci, mamo, co robią konie", wyd. Nasza Księgarnia / 10. "Mania z ulicy OKciej", wyd. Nasza Księgarnia

1. KSIĄŻKA "SZEPTANKA O KRASNOLUDKACH...", BARBARA SUPEŁ, WYD. ZIELONA SOWA. Ciepła i zabawna opowieść, która swobodnie nawiązuje do baśni Marii Konopnickiej. Krasnoludki, w zimnych miesiącach nieco gnuśne i ospałe, pod wpływem słońca stają się psotne i ciekawskie. Na przestrzeni roku przeżywają wiele przygód: próbują poskromić niegrzeczne gąski, wyswatać żuka i pohuśtać się na makówce. Dowiadują się, że sierotki mogą nie tylko "rozpaczliwie szlochać", lecz także strzelać z procy i zdzierać kolana w czasie wspinaczki na drzewa. Razem z sympatycznymi mieszkańcami podziemnych norek mali czytelnicy przyjrzą się cyklicznej naturze przyrody i poznają związane z nią słowiańskie zwyczaje, których echa przetrwały do dzisiaj.
2. KSIĄŻKA "A KUKU!", BASIA FLORES, WYD. WYTWÓRNIA. Pierwsza książka z serii "Kuku" z ilustracjami Basi Flores, w której poznajemy tytułowego bohatera, łącząc zabawę w zgadywanie z poznawaniem kolorów. Kuku to kolorowy, ciekawy świata ptak. Ma skrzydła w kropki, niebieskie buty i czapkę z pomponem. Seria kartonowych książeczek wczesnodziecięcych "A Kuku!" wspomaga pamięć dziecka, zdolności myślenia, wnioskowania, a także przewidywania, co się dalej stanie.
3. KSIĄŻKA "LEGENDY POLSKIE. SMOK WAWELSKI", AGNIESZKA FRĄCZEK, WYD. MAMANIA. Smok wawelski mieszka w Krakowie pod Wawelem. Kiedyś był groźnym stworem i pożerał owce. A teraz? Przekonajmy się. "Legendy polskie" dla najmłodszych to seria opowiedzianych na nowo opowieści - nie prozą, ale wspaniałymi rymami! To cykl, który w przyjazny i zabawny sposób przybliża małym czytelnikom najciekawsze motywy z polskich legend i wprowadza ich w świat dobrej literatury.
4. KSIĄŻKA "MAŁY WILCZEK", JOANNA KOWALCZYK-BEDNARCZYK, WYD. STUDIO KOLORU. Czy wiemy, kto mieszka w otaczających nas lasach? Czy znamy zwyczaje zwierząt, ich codzienne życie? Mały Wilczek to pierwsze opowiadanie z cyklu "Zwierzęta z mojego lasu". Przedstawia fragment z życia wilczego szczenięcia, przybliżając tym samym obraz wilczej rodziny, w której pełno jest miłości, troski i poświęcenia. Bo nie taki wilk straszny, jakim go malują.
5. KSIĄŻKA "NAJDZIWNIEJSZE FOBIE", MARCIN PRZEWOŹNIAK, WYD. ZIELONA SOWA. Jak się nazywa lęk przed pająkami? Czy można bać się zegarów i upływającego czasu? Co tajemniczego i przerażającego czai się w cyfrach? Skąd się wziął strach przed piątkiem trzynastego? I dlaczego przeraża nas zapadający zmrok i nietoperze? Naukowcy opisali i zbadali aż siedemset różnych lęków i strachów. Dzięki tej książce poznacie najciekawsze i najdziwniejsze fobie, które mogą pojawić się w życiu każdego człowieka, i dowiecie się nie tylko, skąd się wzięły ich tajemnicze nazwy, lecz także wielu zaskakujących faktów i ciekawostek związanych z działaniem ludzkiego mózgu.
6. KSIĄŻKA "365 WIERSZY I RYMOWANEK NA KAŻDY DZIEŃ", PRACA ZBIOROWA, WYD. WILGA. Nowa odsłona klasycznych, ponadczasowych i przede wszystkim mądrych wierszy, na których wychowały się pokolenia dzieci. Zamieszczono tu utwory m.in. Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Marii Konopnickiej, Stanisława Jachowicza, Józefa Birkenmajera, Aleksandra Fredry, Ignacego Krasickiego i wielu innych. To książka-kalendarz, w której do każdego dnia jest przypisany jeden utwór. Uwzględniono w niej również święta – zarówno te dobrze znane i powszechnie obchodzone, jak Dzień Matki czy Nowy Rok, jak i te zabawne, nietypowe, np. Dzień Piegów, Dzień Czekolady czy Dzień Psa.
7. KSIĄŻKA "WCZORAJ I JUTRO", ANNA PASZKIEWICZ, WYD. WIDNOKRĄG. Czy bardziej liczą się chwile, które przeminęły, czy te, które dopiero przed nami? A może coś innego? W warsztacie zegarmistrza nie zawsze słychać tylko tykanie zegarów. Czasem toczą się w nim niecodzienne rozmowy. Na przykład Wczoraj i Jutro kłócą się o to, które z nich jest ważniejsze i dlaczego, a wtedy nieoczekiwanie pojawia się ktoś jeszcze… "Wczoraj i Jutro" to przepiękna historia o tym, co naprawdę w życiu jest ważne.
8. KSIĄŻKA "DAJ GRYZA. SMAKOWITE HISTORIE O JEDZENIU", ALEKSANDRA MIZIELIŃSKA, DANIEL MIZIELIŃSKI, NATALIA BARANOWSKA, WYD. DWIE SIOSTRY. Ta apetyczna książka zabierze młodego czytelnika w wielką podróż śladami smaków, potraw i składników, z których się je przyrządza. Odwiedzisz w niej 26 krajów ze wszystkich kontynentów, a na efektownych ilustracjach Aleksandry i Daniela Mizielińskich zobaczycie marokańską ucztę, pływający wietnamski targ czy argentyńskich gauczów. Poznasz najróżniejsze przysmaki i przeczytacie o ich barwnych losach. Przekonasz się, jak mocno jedzenie związane jest z historią, kulturą i przyrodą kraju, w którym powstało. I dowiesz się, jak przyrządzić proste i pyszne dania ze wszystkich stron świata. Każdy rozdział poświęcony jest jednemu krajowi.
9. KSIĄŻKA "OPOWIEM CI, MAMO, CO ROBIĄ KONIE", IZABELA MIKRUT, EWA POKLEWSKA-KOZIEŁŁO, WYD. NASZA KSIĘGARNIA. Wyjątkowa pozycja dla wszystkich małych miłośniczek i miłośników koni. Na jej kartach spotkać konie, kucyki, koniki polskie, rzadkie zebryny oraz zebrule, a także te zupełnie wymyślone: jednorożce czy centaury. Młody czytelnik dowie się, czym się różni cwał od kłusu i galopu oraz co zapleść z końskiej grzywy. Pozna mnóstwo końskich maści, w tym szampańską, myszatą i tarantowatą. Zajrzy też do stajni, by odkryć, w co się ubiera jeździec, jak jest skonstruowane siodło oraz co konie jedzą i jak spędzają wolny czas. Dzięki pięknym, pełnym szczegółów ilustracjom Ewy Poklewskiej-Koziełło dziecko sprawdzi swoją spostrzegawczość, wyszukując ukryte detale i rozwiązując zagadki.
10. KSIĄŻKA "MANIA Z ULICY OKCIEJ", AGNIESZKA TYSZKA, WYD. NASZA KSIĘGARNIA. Nowa seria autorki bestsellerowej "Zosi z ulicy Kociej"! Zosia oddała swój zeszyt siostrze, więc teraz Mania zabiera nas w podróż pełną przygód! Na Kociej (zwanej przez Manię OKcią) nadal trwa remont, dlatego Mania i Zosia zamieszkały u babci Zelmer. Nowa okolica to nowi znajomi, na przykład pewien Pasiasty i jego sześć niewidzialnych psów. Tajemnicza sprawa… Ale na szczęście Mania ma swoje ukochane przyjaciółki, z którymi zakłada ekopatrol i dzięki niezwykłemu zbiegowi okoliczności trafia pod namiot w urokliwych Malinówkach! Jest tyle rzeczy do zrobienia...

11. "Rymosmaki", wyd. Dwie Siostry / 12. "Mały Jelonek", wyd. Studio Koloru / 13. "Kicia Kocia i Nunuś. W co się ubierzemy?", wyd. Media Rodzina / 14. "Tatry. Przewodnik dla dużych i małych", wyd. Wydawnictwo Literackie / 15. "Wirus w koronie, bakteria w kapsule, czyli wyprawa do mikroświata", wyd. Nasza Księgarnia / 16. / 17. "Rok na zamku", wyd. Nasza Księgarnia / 18. "Misie, miśki, niedźwiadki", wyd. Olesiejuk

11. KSIĄŻKA "RYMOSMAKI", SZYMON BARABACH, KASIA FRYZA, WYD. DWIE SIOSTRY. Smakowity zbiór zabawnych wierszyków o kulinarnych przygodach mieszkańców różnych krajów świata. Królowa Szwecji śledzi śledzie. Omar z Maroka ucieka przed tażinem. Paryżanin Jean Paul Constanty wcina croissanty. Mieszkańcy Budapesztu gorączkowo szukają zaginionej papryki. Meksykanie zapewniają, że jakoś tacos to będzie. A w Indiach pewien jogin porzuca curry na rzecz… placków ziemniaczanych. Absurdalne wierszyki Szymona Barabacha i wesołe ilustracje Kasi Fryzy zabiorą czytelnika w zwariowaną podróż dookoła świata tropem potraw i kulinarnych zwyczajów.
12. KSIĄŻKA "MAŁY JELONEK", JOANNA KOWALCZYK-BEDNARCZYK, WYD. STUDIO KOLORU. Po co jeleniowi poroże? Kiedy się pojawia na głowie? Dlaczego na jakiś czas znika? Mały Jelonek to historia o dorastaniu, o jednym z ważniejszych i ciekawszych momentów w życiu każdego jelenia. Poznaj opowieść o tym pięknym zwierzęciu naszych lasów. Książeczka ilustrowana, przeznaczona dla dzieci od 3 do 6 lat.
13. KSIĄŻKA "KICIA KOCIA I NUNUŚ. W CO SIĘ UBIERZEMY', ANITA GŁOWIŃSKA, WYD. MEDIA RODZINA. Kicia Kocia i Nunuś wiedzą, że w każdą pogodę można się dobrze bawić, trzeba się tylko odpowiednio ubrać. Nunuś wkłada kalosze, kiedy pada, ubiera się ciepło, kiedy jest mroźnie, a na plażę zabiera okulary przeciwsłoneczne i krem z filtrem. Nunuś wie już wszystko o pogodzie! Wszystkie odpowiednie ubrania i przedmioty ukryte są w otwieranych okienkach.
14. KSIĄŻKA "TATRY. PRZEWODNIK DLA DUŻYCH I MAŁYCH", BARBARA GAWRYLUK, PAWEŁ SKAWIŃSKI, WYD. WYDAWNICTWO LITERACKIE. Spisane przez dziennikarkę radiową i autorkę książek dla dzieci, Barbarę Gawryluk, pełne anegdot, cennych informacji, porad i przestróg, kompendium wiedzy dla małych odkrywców na temat najsłynniejszych polskich gór. Swoimi opowieściami ubarwił je wieloletni dyrektor Tatrzańskiego Parku Narodowego, a pięknymi ilustracjami ożywił Adam Pękalski.
15. KSIĄŻKA "WIRUS W KORONIE, BAKTERIA W KAPSULE, CZYLI WYPRAWA DO MIKROŚWIATA", MARTA MARUSZCZAK, WYD. NASZA KSIĘGARNIA. O mikrobach mówią teraz wszyscy. Codziennie. Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o wirusach i bakteriach? W książce znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań, m.in.: Jak nam szkodzą komórkowi włamywacze?; Jaka armia broni organizmu?; Po co wirusowi płaszcz?; Czemu boimy się nowego koronawirusa?; Czy wirus może zaatakować bakterię albo bakteria wirusa?; Jakiemu mikrobowi zawdzięczamy ogórki kiszone i żurek?; Co łączy bakterie i… płatki śniegu?; Czym jest maczugowiec, a czym krętek?
16. KSIĄŻKA "ROK NA ZAMKU", NIKOLA KUCHARSKA, WYD. NASZA KSIĘGARNIA. Witaj na zamku króla Bolebora i królowej Drogomiry! Spędzisz na nim cały rok. Będzie się dużo działo. Poznasz wielu jego mieszkańców: królewskie córki, szukającego miłości barda, samotnego ducha, mnicha Bławatka, płatającego figle błazna Dzwonka, wiecznie kłócących się królewskich doradców i wielu, wielu innych. Dowiesz się, jak przez przypadek można doprowadzić do wojny, kto burzy spokój królewskiego skarbnika, czy królewnie Samboi uda się zostać rycerką oraz do czego mogą się przydać wynalazki królowej i rośliny hodowane przez ogrodnika Wacława.
17. KSIĄŻKA "MISIE, MIŚKI, NIEDŹWIADKI", MAŁGORZATA POTOCKA, WYD. OLESIEJUK. Sześć znanych polskich ilustratorek książek dla dzieci stworzyło sześć niezwykłych ilustracji, pełnych szczegółów do wyszukiwania, których bohaterami są misie. Misie bajkowe, misie z miasteczka, misie z dziecięcego pokoju, misie z fabryki Świętego Mikołaja i cała galeria misiów wszelakich. W tej wyjątkowej książce maluchy znajdą mnóstwo rzeczy do wypatrzenia, a jej przeglądanie sprawi im mnóstwo radości i zapewni świetną zabawę, która pobudzi dziecięcą wyobraźnię.

 
Niektóre linki w przeglądzie to linki afiliacyjne. Jeśli za ich pośrednictwem dokonasz zakupu, otrzymam z tego tytułu niewielką prowizję, która nie wpływa na cenę produktu.
- Justyna

author

Justyna Ziembińska-Uzar

Cześć! Nazywam się Justyna Ziembińska-Uzar i od 2012 roku na swoim blogu opowiadam o ciekawych polskich produktach oraz przedstawiam polskie marki. Moją misją jest promocja patriotyzmu konsumenckiego w codziennym wydaniu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, na nowo odkrywając dla siebie hasło "dobre, bo polskie"!


Udostępnij ten post

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane.

NIE PUBLIKUJĘ KOMENTARZY ZAWIERAJĄCYCH LINKI.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moje przeglądy