O MNIE I O BLOGU

Witaj na moim blogu! Nazywam się Justyna Ziembińska-Uzar i mieszkam w Poznaniu. Mam trzydzieści lat, jestem żoną naprawdę fajnego inżyniera (który bardzo mi w blogowaniu pomaga) i mamą rozbrykanego, ale równie fajnego przedszkolaka


Na moim blogu znajdziesz m.in. katalogi rodzimych marek odzieżowych, obuwniczych czy kosmetycznych (choć tego typu spisów jest na blogu o wiele więcej!), recenzje konkretnych produktów, wywiady z twórcami marek oraz garść bardziej osobistych wpisów, dotyczących robienia zakupów, oszczędzania, poszukiwania polskich marek, rozpoznawania polskich produktów i funkcjonowania rodzimych marek na rynku.

Najbardziej interesuje mnie polski rynek kosmetyków naturalnych oraz zabawek i akcesoriów dla dzieci, jednakże tematyka mojego bloga jest znacznie, znacznie szersza - prezentuję na nim po prostu różnego rodzaju produkty codziennego użytku od polskich marek i polskich producentów.

Po blisko 6 latach prowadzenia bloga z dumą mogę powiedzieć, że udało mi się rozpropagować modę na polskie produkty, o czym świadczy nie tylko stale rosnące grono moich czytelników, ale i wciąż powstające podobne inicjatywy w mediach społecznościowych.

Mam nadzieję, że mój blog będzie dla Ciebie źródłem informacji o wielu ciekawych polskich produktach i polskich firmach oraz że zachęci Cię do częstszego kupowania rodzimych produktów.

Moje przeglądy