ZASADY WSPÓŁPRACYKupuję Polskie Produkty to pierwszy i najbardziej znany autorski blog poświęcony polskim markom i polskim produktom. Co miesiąc odwiedza go kilkadziesiąt tysięcy użytkowników, śledząc aktualności ze świata marek, co przekłada się na realne korzyści w postaci sprzedaży, wzrostu świadomości na temat marki czy poprawy jej wizerunku. 

Blog prowadzę od listopada 2012 roku. Mam za sobą wiele owocnych dla marek współprac.
Wiem też, że mój blog naprawdę sprzedaje (nie wierzysz? napisz do mnie, prześlę Ci więcej informacji).justyna@kupujepolskieprodukty.pl


Choć statystyki są ważne, to dla mnie nie są najważniejsze - nie silę się więc na codzienną obecność w mediach społecznościowych czy na epatowanie życiem prywatnym, co jest nieodłącznym elementem wizerunku popularnych influencerów. Priorytetem jest dla mnie dostarczanie moim czytelniczkom i czytelnikom (bo i panowie w silnej grupie na blog zaglądają) wartościowych materiałów na temat ciekawych polskich marek i produktów - i by te treści "pracowały" dla danej marki nie tylko przez miesiące, ale i lata (co w wielu przypadkach się udaje). 


JAKIE FIRMY ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Na blogu staram się przedstawiać bliżej firmy z większościowym polskim kapitałem (nawet jeśli część lub całość produkcji ma miejsce poza Polską), ponieważ kwestia własności kapitału jest dla mnie najistotniejsza. Niestety jest to też kwestia najtrudniejsza do bieżącego monitorowania, szczególnie w przypadku dużych przedsiębiorstw, zwłaszcza z branży kosmetycznej. Sam fakt produkcji w Polsce i tworzenia w kraju miejsc pracy nie jest wystarczający, by móc się na blogu pojawić. Przykładowo, nie jest dla mnie polską marką Wedel, a polskim produktem - Ptasie Mleczko.

Do współpracy zapraszam szczególnie polskie firmy rodzinne z ciekawą historią oraz małe manufaktury.


FORMY WSPÓŁPRACY


  • Kampania reklamowa na blogu i w social media
  • Prezentacja marki/produktu w moich kanałach społecznościowych
  • Wpis do odpowiedniego katalogu polskich marek 
  • Konkurs dla czytelników na Facebooku
  • Inne - do ustalenia


Współpracuję wyłącznie z wybranymi markami i promuję tylko te produkty, co do których jestem przekonana. Nie współpracuję barterowo.

Jeśli prowadzisz małą firmę i masz wspaniały produkt, który mnie zachwyci - po prostu do mnie napisz. Razem opracujemy optymalną dla Ciebie formę współpracy.

W ciągu pięciu lat blogowej działalności zdobyłam wiele kontaktów, również do instytucji pozarządowych promujących czy wspierających rodzimych producentów. Poznałam problemy polskich marek związane z funkcjonowaniem na rynku i obecnością w nowych mediach. Jeśli uważasz, że w którymś z tych obszarów mogłabym Ci służyć radą, również do mnie napisz - chętnie podzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami lub, w miarę możliwości, potrzebnymi kontaktami.

Swoim czytelnikom nie polecam mocnych alkoholi, wyrobów i akcesoriów tytoniowych, produktów o charakterze erotycznym, przetworzonej i niezdrowej żywności, a także kosmetyków opartych na szkodliwych czy budzących kontrowersję składnikach (wyjątkiem są przeglądy produktów z danej półki sklepowej).


Od maja 2017 roku od strony fotograficznej wspiera mnie genialna Agnieszka z Ti Amo Foto.


MIESIĘCZNE STATYSTYKI BLOGA: 35 244 UU


W zależności od mojego zaangażowania, blog miesięcznie odwiedza od 45 do 55 tys. UU.
W wakacje wyganiam swoich czytelników na dwór - i sama wolę spędzać czas na świeżym powietrzu niż przed komputerem.


LICZBA FANÓW NA FACEBOOKU: PONAD 20 737


LICZBA OBSERWUJĄCYCH NA INSTAGRAMIE: PONAD 3460

Moje przeglądy