O MNIE I O BLOGU

Cześć - witaj na moim blogu! Miło mi Cię poznać!

Jeśli zajrzałeś/aś w tę zakładkę, pewnie chciałbyś/abyś dowiedzieć się nieco więcej o samym blogu i o mnie. Nie lubię mówić o sobie, jestem osobą bardzo nieśmiałą - ale mimo wszystko chciałabym Ci się pokrótce przedstawić i wyjaśnić, jakie tematy poruszam na swojej stronie.


Nazywam się Justyna Ziembińska-Uzar, mam trzydzieści dwa lata i mieszkam w Poznaniu. Jestem żoną i mamą. Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym, copywritngiem i edytorstwem. Osiem lat temu - w 2012 roku - postanowiliśmy z mężem, że chcemy wspierać polską gospodarkę poprzez kupowanie rodzimych wyrobów. Mieliśmy jednak problem, by rozpoznać je w sklepach... Tak w dużym skrócie narodził się pomysł na blog Kupuję Polskie Produkty. Chciałam szerzej prezentować nasze polskie marki, ułatwiając zakupy osobom z identyczną motywacją.

Obecnie na moim blogu znajdziesz m.in. katalogi rodzimych marek odzieżowych, obuwniczych czy kosmetycznych (choć tego typu spisów jest na blogu o wiele więcej!), recenzje konkretnych produktów, wywiady z twórcami marek oraz garść bardziej osobistych wpisów, dotyczących robienia zakupów, oszczędzania, poszukiwania polskich marek, rozpoznawania polskich produktów i funkcjonowania rodzimych marek na rynku. Tworzę również prezentowniki na różne okazje, w których znajdziesz propozycje prezentów od rodzimych marek.

Najbardziej interesuje mnie polski rynek kosmetyków naturalnych oraz zabawek i akcesoriów dla dzieci, jednakże tematyka mojego bloga jest znacznie, znacznie szersza - prezentuję na nim po prostu różnego rodzaju produkty codziennego użytku od polskich marek i polskich producentów.

W blogowaniu mocno wspiera mnie mąż, pomagając mi w wielu kwestiach. Ogromne wsparcie otrzymują także nie tylko od rodziny i przyjaciół, ale i od moich czytelników oraz od właścicieli marek.

Po blisko 8 latach prowadzenia bloga z dumą mogę powiedzieć, że udało mi się rozpropagować modę na polskie produkty, o czym świadczy nie tylko stale rosnące grono moich czytelników, ale i wciąż powstające podobne inicjatywy w mediach społecznościowych. Kupuję Polskie Produkty to nadal pierwszy - i chyba jedyny - blog w całości poświęcony polskim produktom i polskim przedsiębiorcom. Mam nadzieję, że stanie się on dla Ciebie źródłem informacji o wielu ciekawych polskich produktach i polskich firmach oraz że zachęci Cię do częstszego kupowania rodzimych produktów. Rozgość się i odkrywaj razem ze mną dobre produkty #MadeInPoland!

Jeśli chciałbyś/abyś się ze mną skontaktować (do czego Cię serdecznie zachęcam!) zerknij do zakładki "Kontakt".

Moje przeglądy