Zaproszenie na konferencję "Żyj w Obfitości. Polska firma na podbój świata"

22 marca 2017

Planujesz założyć firmę i marzy Ci się sukces na miarę największych światowych marek? Właśnie stawiasz pierwsze kroki w biznesie i odczuwasz nieustanny głód wiedzy? Działasz w branży już jakiś czas, ale nie odniosłeś/aś jeszcze upragnionego sukcesu? Prowadzisz firmę od wielu lat i szukasz nowych możliwości rozwoju? Chcesz posłuchać inspirujących historii i poznać ludzi, którzy odnieśli międzynarodowy sukces? Zastanawiasz się, dlaczego nie mamy polskiej IKEI albo światowej sławy sieci restauracji? A może po prostu szukasz nowych kontaktów i potencjalnych parterów?

Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco,
chciałabym zaprosić Cię do uczestnictwa w konferencji "Żyj w Obfitości",
której tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "Polska firma na podbój świata".

"ŻYJ W OBFITOŚCI" - GDZIE, KIEDY, DLA KOGO?

Konferencja "Żyj w Obfitości. Polska firma na podbój świata" odbędzie się w sobotę 22 kwietnia w warszawskim hotelu InterContinental. Jej organizatorem są Towarzystwa Biznesowe - działające prężnie od kilku lat kluby networkingowe skupiające przedsiębiorców, menedżerów i freelancerów z różnorodnych branż. Partnerem konferencji jest Polski Ślad, którego misją jest propagowanie patriotyzmu ekonomicznego m.in. poprzez certyfikację polskich firm i polskich produktów.

Konferencja jest organizowana szczególnie z myślą o:

  • właścicielach firm o dużych obrotach, którzy działają w biznesie od wielu lat i chcą być jeszcze więksi;
  • początkujących przedsiębiorcach, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie i chcą się intensywnie rozwijać;
  • pracownikach etatowych, którzy dopiero myślą o otwarciu własnego biznesu i chcą mieć dobry start.

CO CI DA UDZIAŁ W KONFERENCJI?

Jest wiele powodów, dla których warto wziąć udział w kolejnej edycji konferencji "Żyj w Obfitości". Jej organizatorzy zapewniają, że:

  • poznasz historie ludzi, którzy osiągnęli sukces i chcą się nim podzielić;
  • dowiesz się, jaką drogę musieli pokonać "najwięksi", aby osiągnąć sukces;
  • dowiesz się, jak współpracować z dużymi firmami, aby wspierając polskie międzynarodowe firmy, samemu się rozwijać;
  • przekonasz się, że polskie firmy mogą osiągnąć międzynarodowy sukces i podbić zagraniczne rynki;
  • wyjdziesz z konferencji zmotywowany do dalszej pracy.

Wysłuchasz naprawdę ciekawych prelekcji. W gronie zaproszonych prelegentów w tym roku znaleźli się m.in. restaurator Wojciech Modest Amaro, Barbara Chewsiuk - właścicielka i główna projektantka firmy Bialcon, dyrektor generalny Cesal SA Piotr Chrzanowski, Władysław Grochowski z Grupy Arche, partner Deloitte Legal – Zbigniew Korba, Rafał Świeżak – partner Business Consulting oraz właściciel grupy Gloria24.pl – Andrzej Sobczyk. Szczegółową agendę konferencji znajdziesz tutaj.

Na konferencji "Żyj w Obfitości" chcemy zainspirować Cię i pomóc Ci odnaleźć drogę do międzynarodowego sukcesu niezależnie od miejsca, w którym obecnie się znajdujesz..
Jeśli po tym krótkim przedstawieniu założeń i programu konferencji pomyślałeś/aś: Eee, ta konferencja kompletnie nie jest dla mnie, bo... to po pierwsze - nie kończ myśli, a po drugie - natychmiast zmień nastawienie. "Żyj w Obfitości" to spotkanie ludzi z pasją, którzy nie boją się marzyć - i którzy szukają sposobów na realizację tych marzeń. To spotkanie ludzi, którzy wiedzą, że na sukces trzeba zapracować. Że trzeba się uczyć i rozwijać - a najlepiej to robić na przykładzie innych. To spotkanie osób życzliwych, którzy chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Ludzi, którzy w biznesie kierują się zasadami fair play i uczą tego innych. Nie bój się - w konferencji nie biorą udziału wyłącznie właściciele znanych firm, wręcz przeciwnie. Poznasz osoby takie jak Ty - może trochę niepewne, ale ambitne, działające na razie lokalnie, ale mające apetyt na więcej. Będziesz miał/a okazję z nimi porozmawiać (z prelegentami również) i wymienić się wizytówkami.

Jak mówi Maciej Gnyszka, prezes Towarzystw Biznesowych -
Jeśli poważnie myślisz o rozwoju firmy, kariery lub jednego i drugiego - to konferencja "Żyj w Obfitości" będzie twoją najlepszą inwestycją w tym roku. Nie możesz jej opuścić!

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONFERENCJI?

By wziąć udział w konferencji, musisz wykupić bilet. Dla czytelników Kupuję Polskie Produkty - wśród których znajduje się wielu obecnych i przyszłych przedsiębiorców - organizator przygotował zniżkę w wysokości 10% na zakup wybranej wejściówki - wystarczy, że klikniesz TUTAJ i w pasku na kod rabatowy wpiszesz "kupujepolskie". Do zobaczenia!


- Justyna

author

Justyna Ziembińska-Uzar

Cześć! Nazywam się Justyna Ziembińska-Uzar i od 2012 roku na swoim blogu opowiadam o ciekawych polskich produktach oraz przedstawiam polskie marki. Moją misją jest promocja patriotyzmu konsumenckiego w codziennym wydaniu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, na nowo odkrywając dla siebie hasło "dobre, bo polskie"!


Udostępnij ten post

Moje przeglądy