Koszulove.com - bluzki i sukienki do karmienia

18 marca 2015

Od kilku miesięcy karmię piersią. Choć maluszek ma już ustalone pory posiłków, zdarzają się od nich odstępstwa, które nierzadko mają miejsce poza domem - i właśnie w takich chwilach bardzo sobie chwalę rozwiązania, które pozwalają mi na dyskretne oraz wygodne nakarmienie synka.

Pisząc o ułatwiających życie rozwiązaniach dla mamy karmiącej, mam na myśli chustę do karmienia Mama Bear, którą kiedyś Wam przedstawiałam (szczegóły tutaj), oraz szytą w Polsce odzież dla mam karmiących od firmy koszulove.com, a konkretnie ich sukienki i bluzki do karmienia piersią. Mają one wszyte skośne zamki (zupełnie nie rzucające się w oczy), dzięki którym - w połączeniu z odpowiednią bielizną - jestem w stanie bez epatowania nagością i zbędnego odsłaniania brzucha czy pleców zaspokoić głód malucha bądź potrzebę przytulenia się.

Koszulki koszulove.com dla mam niedawno otrzymały nasze logo - sprawdźcie, dlaczego!

KOSZULOVE.COM DLA MAM KARMIĄCYCH

Koszulove.com dla mam karmiących przygotowało bawełniane, szare i bardzo kobiece sukienki przed kolano, imitujące sukienki dresowe, oraz bluzki do karmienia oversize w dwóch kolorach - szarym i kawy latte. Kroje bluzek i sukienek pozwalają na swobodne karmienie w każdej pozycji (na siedząco, na leżąco, spod pachy).

Bluzki i sukienki zdobią grafiki z oryginalnymi napisami w języku polskim lub angielskim. Koszulki oraz sukienki z hasłem "I produce milk, what's your superpower" (tłum. "Ja daję mleko, a jaka jest twoja supermoc") stały się już kultowe w środowiskach skupiających mamy karmiące. My szczególnie polecamy Wam nasz nadruk - "Matka Polka"!
Ja na czas laktacji szukałam przede wszystkim szytych w Polsce ubrań, nie tylko praktycznych, ale też i takich, w których będę się dobrze czuć.

Odzież koszulove.com w stu procentach spełniła moje oczekiwania. Dostałam produkty całkowicie "made in Poland", w moim rozmiarze (niewiele firm ma w ofercie odzież w rozmiarze XS dla kobiet w ciąży i mam karmiących), porządnie uszyte z niekrępującego ruchów materiału, z którym nic złego nie dzieje się w praniu, a przy tym zwracające uwagę intrygującymi napisami i w pełni akceptowalnej przeze mnie cenie. Sukienki kosztują 159 zł, a bluzki 99 zł. Dostępne są w internetowym sklepie koszulove.com w rozmiarach od XS do XXL.


Za koszulove.com stoi pełna pomysłów rodzina: Anna, Daria i Maciej. Ubrania powstają w połowie drogi  między Poznaniem (tutaj pomysły na nie realizuje Anna) a cichym miasteczkiem oddalonym kilka kilometrów od Zielonej Góry. Daria i Maciej zawiadują w nim drukarskim parkiem maszynowym, tam również mieści się zakład krawiecki, w którym odzież jest szyta.  

Jako że odzież na czas laktacji od koszulove.com naszym zdaniem (bo drugiej połowie też bardzo się podobają) pozytywnie wyróżnia się na tle krajowej konkurencji (zagranicznej również), zaproponowaliśmy oznaczenie bluzek w sklepie internetowym logo Kupuję Polskie Produkty. Jest to znak naszej rekomendacji.

KARM, MAMO!

Koszulove.com to nie tylko firma odzieżowa, to także firma zaangażowana społecznie. Jak mówi Ania Matuszczak w imieniu swoim i wszystkich osób tworzących koszulove.com, "uważamy, że kilkadziesiąt centymetrów kwadratowych z przodu na ubraniu to fantastyczne miejsce i okazja, by powiedzieć coś ważnego. Spotkaliśmy na swojej drodze ludzi, którzy robią fajne rzeczy i zakochaliśmy się w nich. Zrobiliśmy z nimi koszulki lub inne części garderoby".

We współpracy z blogerką Hafiją, ikoną ruchu pro-laktacyjnego w polskiej blogosferze i zwyciężczynią tegorocznej edycji konkursu Blog Roku w kategorii blogi paretingowe, powstała koszulka z napisem "Boobs - milk and cookies" (tłum. "Piersi - mleko i ciasteczka"). Skąd pomysł na tego typu grafikę? Odpowiedź znajdziecie w materiale "Do karmienia czy do kuszenia - specjalna koszulka dla mam karmiących". Po cichu liczymy na wspólny projekt propagujący patriotyzm gospodarczy...

Hafija.pl
Z chęci promowania karmienia piersią narodziła się współpraca przy projekcie "Karm, mamo!", którego inicjatorką jest Marianna Szymarek. Projekt ma dwa oblicza - wystawy zdjęciowej połączonej ze spotkaniem z konsultantką laktacyjną oraz książki "Opowieści o karmieniu piersi. Przełamując bariery". Koszulove.com zaangażowało się w projekt poprzez wprowadzenie do sprzedaży koszulek, sukienek do karmienia i body dla dziecka z logo projektu. Z każdego zakupu 10 zł przeznaczone jest na drugą edycję projektu. Dodatkowo do każdego zakupu dodawana jest bawełniana torba z logo projektu.


Serdecznie Wam polecam - z własnego mlecznego doświadczenia - bluzki i sukienki do karmienia oznaczone marką koszulove.com!

Strona internetowa: www.koszulove.com
Facebook: facebook.com/koszulove.love
- Justyna

author

Justyna Ziembińska-Uzar

Cześć! Nazywam się Justyna Ziembińska-Uzar i od 2012 roku na swoim blogu opowiadam o ciekawych polskich produktach oraz przedstawiam polskie marki. Moją misją jest promocja patriotyzmu konsumenckiego w codziennym wydaniu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, na nowo odkrywając dla siebie hasło "dobre, bo polskie"!


Udostępnij ten post

1 komentarze :

Komentarze na blogu są moderowane.

NIE PUBLIKUJĘ KOMENTARZY ZAWIERAJĄCYCH LINKI.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moje przeglądy