Czytelnicy, witajcie!

15 listopada 2012


Drodzy Czytelnicy, witajcie na blogu Kupuję Polskie Produkty!

Znajdziecie na nim przede wszystkim prezentacje wybranych różnorodnych i wartościowych polskich produktów - spożywczych, odzieżowych, kosmetycznych, dekoracyjnych i wielu innych. Polak naprawdę potrafi! Bądźmy z siebie dumni, bo mamy się czym pochwalić.

Ale Polak też nie docenia tego, co ma; jak wiadomo - "Cudze chwalicie, swego nie znacie / Sami nie wiecie, co posiadacie". Produkujemy wspaniałe wyroby, bardzo dobrej jakości, smaczne, zdrowe, oryginalne. Produkujemy wspaniałe wyroby, które śmiało konkurują z produktami zagranicznymi, często te pojedynki wygrywając... Niestety, polskie produkty są często droższe od zagranicznych, w sklepach nie są eksponowane na widoku - bądź funkcjonują jedynie w sprzedaży internetowej. W dodatku tylko niektóre polskie produkty przebiły się do szerokiej świadomości społecznej; większość pozostaje "anonimowa". I właśnie o tych mało znanych produktach chcielibyśmy Wam opowiadać.

Wielu z nas narzeka na (pogarszającą się) sytuację ekonomiczną naszego kraju; wielu mówi, że zwykły obywatel nie ma realnego wpływu na władzę rządzącą. W związku z tym proponujemy Wam... głosowanie portfelem! Wybierając polskich producentów, wspieramy polskie przedsiębiorstwa, polskich pracowników, którzy płacą podatki w Polsce - w rezultacie wspieramy więc nie tylko polską gospodarkę, ale i służbę zdrowia, szkolnictwo, kulturę itd. Dajemy ludziom pracę, pozwalamy producentom na rozwój, udoskonalanie produkcji, poszerzanie asortymentu. Pamiętajcie: pochodzenie ma znaczenie!
- Justyna

author

Justyna Ziembińska-Uzar

Cześć! Nazywam się Justyna Ziembińska-Uzar i od 2012 roku na swoim blogu opowiadam o ciekawych polskich produktach oraz przedstawiam polskie marki. Moją misją jest promocja patriotyzmu konsumenckiego w codziennym wydaniu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, na nowo odkrywając dla siebie hasło "dobre, bo polskie"!


Udostępnij ten post

2 komentarze :

 1. Bardzo dużo ludzi narzeka na sytuację ekonomiczną w Polsce, a mało kto wybiera polskich przedsiębiorców, polskie produkty i polskie sklepy. Zapraszam do przeczytania mojego wpisu na ten temat: http://jakubrucinski.pl/kupuj-polskie-u-polaka/

  OdpowiedzUsuń
 2. Własnie odkryłam Pani bloga szukając zabawek polskich producentów. (Pragnę propagować polskie produkty w Belgii) Zauroczyła mnie idea i treść merytoryczna wpisów, które pobieżnie przejrzalam, rzucajc się na nie jak głodny wilk  skacząc od jednego artykułu do drugiego.
  Zamierzam jednak sięgnąć do początków Pani pisania, by niczego nie uronić.
  Zapowiada się duża dawka informacji, podana w atrakcyjnej formie.
  Dziękuję i pozdrawiam Panią oraz szczególnie mi życzliwe miasto Poznań.
  Agnieszka Korzeniewska
  www.korzeniewska.com

  OdpowiedzUsuń

Komentarze na blogu są moderowane.

NIE PUBLIKUJĘ KOMENTARZY ZAWIERAJĄCYCH LINKI.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moje przeglądy