Malinowe Pole - ubrania dziecięce z przesłaniem

23 czerwca 2014

Malinowe Pole udowadnia, że szyte w Polsce ciuszki niemowlęce i dla małych dzieci mogą być niebanalne, pomysłowe i z przesłaniem - a nie infantylne, przesłodzone, naśladujące zagraniczne kolekcje z powtarzalnymi wzorami misiów, samochodów, zwierzątek czy bohaterów znanych zachodnich bajek bądź kreskówek.

Ubranka tej młodej firmy od kilkunastu miesięcy robią furorę wśród rodziców, którzy z wielkim entuzjazmem polecają je sobie na forach i w grupach dyskusyjnych. Również i nas urzekły "Maliniaki", posiadamy kilka sztuk w dziecięcej szafie (i wiemy, że będzie ich więcej w najbliższym czasie). 

Co wyróżnia Malinowe Pole na tle asortymentu innych producentów odzieży dziecięcej? Co sprawia, że "Maliniaki" są tak rozchwytywane?

MALINOWE POLE - MANIFEST NOWOCZESNEGO RODZICA

Sukces Malinowego Pola tkwi w umieszczanych na bodziakach i koszulkach hasłach - manifestach świadomych, niezależnych rodziców. Wśród nich znajdziecie takie napisy jak między innymi: Jestem przyszłością tego kraju, Brudne dziecko = dziecko szczęśliwe , Uczę się życia od ciebie, Rozumiem więcej niż ci się wydaje, Moja mama nie potrzebuje twoich rad, Mój tata nie potrzebuje twoich rad. Nam bardzo podoba się również "Instrukcja obsługi dziecka by Malinowe Pole", zgodnie z którą dziecko należy dużo przytulać, nie wmuszać w nie jedzenia i pozwalać doświadczać przygód. 


Oferta ubranek z takimi właśnie hasłami kierowana jest - jak przyznają twórcy marki - "zarówno do rodziców blisko związanych z nurtem rodzicielstwa bliskości i gordonowskiego wychowania bez porażek, jak i do tych, którzy po prostu mają własne zdanie na temat opieki nad swoimi dziećmi i chcą to wyrazić, a także do wszystkich, którzy mają ochotę podpowiadać, radzić, a nawet wysuwać żądania dotyczące naszych dzieci, i do uważających, że tata na ojcowskim to niemądra zachodnia moda". Jeśli jesteście rodzicami, na pewno wielokrotnie słyszeliście "życzliwe" rady od krewnych lub od nieznajomych osób, którzy jako jedyni wiedzą, czego tak naprawdę wasze dziecko potrzebuje do szczęścia i prawidłowego rozwoju. Ubranka Malinowe Pole umożliwiają manifestację waszego zdania w kwestii wychowania dzieci.

"Maliniaki" adresowane są do dzieci w wieku od 3 miesięcy do 2,5 roku.


MALINOWE POLE - ODZIEŻ Z PRZESŁANIEM

Malinowe Pole to odzież zaangażowana - mówi głośno to, co większość rodziców chce powiedzieć - ale jednak z jakichś powodów (przede wszystkich z obawy przed społecznym ostracyzmem) tego nie robi. Hasła umieszczane na ubrankach mają zwracać uwagę na to, co może czuć dziecko oraz rodzic. Jeśli chcecie w pewnym stopniu w humorystyczny, dyskretny, nikogo nie obrażający sposób zakomunikować, że jako rodzice macie wystarczająco dużo kompetencji, by właściwie zająć się maluszkiem, któremu należy się swodoba w rozwoju, szacunek i nietykalność, Malinowe Pole wam w tym pomoże, bo chce zmieniać na lepsze współczesne rodzicielstwo!

Pamiętajcie: nasze dzieci są przyszłością naszego kraju i warto to przesłanie rozpowszechniać gdzie się da.

MALINOWE POLE - W STU PROCENTACH POLSKIE

Malinowe Pole to produkt polski od projektu po wykonanie. Ubranka są szyte w niewielkiej, ale renomowanej mazowieckiej szwalni, z tkanin od polskiego producenta, który je specjalnie wybrawił dla twórców marki. Używana do ich produkcji bawełna jest bezpieczna - spełnia standard Oeko-Tex. Jest przyjemna w dotyku, nie krępuje ruchów dziecka i poprawnie zachowuje się w praniu. 

Ubrania - koszulki i body z krótkim lub długim rękawem - występują w łagodnych odcieniach koloru niebieskiego, zieleni, czerwieni oraz granatu. Dostępne są również modele białe i szare.


GDZIE KUPIĆ

Ubranka Malinowe Pole kupicie w sklepie internetowym producenta (do którego link podajemy poniżej), w serwisie DaWanda, w sklepach online Fasolkowo, Baby Hana, Oh!Baby i MamaGama. Dostępne są również w dwóch sklepach stacjonarnych - w butiku Moda Kreatywna w warszawskiej Galerii Ursynów (ul. KEN 36, lok. 116) oraz w Baby Hana w Galerii Brwinów (ul. Grodziska 46). 

Koszulki i body, niezależnie od rozmiaru, kosztują 39,99 zł. Serdecznie polecamy! 

Strona internetowa: www.malinowepole.pl
- Justyna

author

Justyna Ziembińska-Uzar

Cześć! Nazywam się Justyna Ziembińska-Uzar i od 2012 roku na swoim blogu opowiadam o ciekawych polskich produktach oraz przedstawiam polskie marki. Moją misją jest promocja patriotyzmu konsumenckiego w codziennym wydaniu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, na nowo odkrywając dla siebie hasło "dobre, bo polskie"!


Udostępnij ten post

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane.

NIE PUBLIKUJĘ KOMENTARZY ZAWIERAJĄCYCH LINKI.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moje przeglądy