Malu Studio: oryginalne pamiątki i zabawki z Warszawy

23 maja 2013

Malu to nowa marka pamiątek z Warszawy (póki co), które zapraszają do wspólnej zabawy, by ponownie odkryć to przepiękne miasto – bo Malu to nie takie zwykle pamiątki. Edukują przez zabawę, rozwijają pamięć, wyobraźnię i zdolności manualne, zbliżają pokolenia i pozwalają na rodzinne spędzenie czasu. Nie postawimy ich na półkę, by się kurzyły, nie wrzucimy ich do pudełka z drobiazgami, by szybko o nich zapomnieć. One będą stale uczestniczyć w dziecięcych zabawach i z pewnością zajmą dzieci na długie godziny.

Spośród morza plastiku i tandety, które możemy kupić w okolicach turystycznych atrakcji stolicy wyróżniają je przede wszystkim kolor, humor i nowoczesny dizajn. Dzięki nim najmłodsi warszawiacy poznają w atrakcyjny sposób zakątki stolicy. Dla słoików i dla mieszkańców innych miast Polski mogą stanowić ciekawą pomoc w przybliżaniu dzieciom naszego kraju.

Chciałabym przedstawić Wam wszystkie produkty od Malu Studio. Jestem pewna, że również Was zachwycą i że wiele z nich zjawi się w Waszych domach z okazji Dnia Dziecka – zwłaszcza że są naprawdę niedrogie.

RYSUJEMY WARSZAWĘ

Zeszyt z szablonami to rodzaj kreatywnego przewodnika po Warszawie. Przedstawiono tu symbole Warszawy – Syrenkę, Króla Zygmunta, Zamek Królewski, Pałac Kultury – wraz z ciekawostkami na ich temat. Proste, łatwe do odwzorowania kształty, pomogą dziecku stworzyć dzieło, a zabawne naklejki dodatkowo wzbogacą pracę mistrza. Zeszyt zawiera ciekawostki, 4 szablony do odrysowywania, 4 plansze z naklejkami oraz kolorowe kartki.

Odrysuj kształt szablonu, pokoloruj go i ozdób naklejkami. Załóż Syrence okulary, udekoruj tarczę kwiatami, nałóż błyszczącą zbroję królowi Zygmuntowi. Dowiedz się, gdzie mieszkają koty i kto uprawiał włoszczyznę!

Cena w portalu DaWanda: 38 złODKRYWAMY WIDOKI WARSZAWY

Na kolorowych kartonikach gry memory zostało przedstawionych 12 starych i nowych widoków Warszawy. Dzięki temu  niezwykłemu przewodnikowi, dziecko odkryje historię Kolumny Zygmunta i pozna nowinki na temat największego w Polsce Stadionu.

W przyjaznej tekturowej szufladce znajdują się 24 karty oraz składana książeczka z ciekawostkami w języku polskim i angielskim, które opisano w sposób przystępny dla dziecka.

Pudełko jest małe, podręczne – grę można zabrać na wiosenne i letnie wędrówki po Warszawie, a książeczka może służyć jako kieszonkowy przewodnik...

Cena w portalu DaWanda: 34 złPOKOLORUJ WARSZAWĘ  

Wybierz się z nami w kolorową przechadzkę po Warszawie! Sięgnij po kredki, flamastry lub farby i pędzle. Najpierw wykonaj zadania, których numery są ukryte na każdej stronie. Potem pokoloruj miasto i dorysuj słońce, chmury, autobusy i tramwaje.  Na pewno sobie poradzisz!
Dzięki Tobie Warszawa będzie bardzo kolorowa i wesoła! A zatem ruszamy do pracy, zaczynamy spod Pałacu Kultury i Nauki...

Kolorowanka Malu to rodzaj kreatywnego przewodnika po Warszawie. Dziecko poznaje najważniejsze miejsca, odkrywa warszawskie mosty. „Spacerując” z kredkami po Warszawie, rozwiązuje zadania, nakleja kolorowe naklejki.

Dziecko rozwiązując zadania ćwiczy małą motorykę, niezbędną przy nauce pisania.
Całość opracowana jest w języku polskim i angielskim.

Cena w portalu DaWanda: 16 zł


WARSZAWSKIE OSOBISTOŚCI

Wypchnij elementy pajacyka z wyprawki, połącz poszczególne części sznureczkami według załączonej instrukcji, przyklej dekoracje stroju i poznaj historię warszawskiej osobistości sprzed wieków...

Kolekcja pajacyków Malu w prosty i łatwy sposób przybliży dziecku postaci z polskiej historii. Dziecko „ożywi” królewską parę z Wilanowa lub odzianego w zbroję Zygmunta III w sposób, jaki podyktuje mu wyobraźnia.
Pajacyk może być też zabawną ozdobą wnętrza.

Na serię składają się:
Kto poruszy Zygmunta?
Zabiegana Marysieńka
Poruszony Król Jan Trzeci

Każdy zestaw zawiera:
planszę z elementami pajacyka;
zestaw sznureczków;
historię postaci;
instrukcję składania.

Całość opracowana jest w języku polskim i angielskim.

Pajacyk jest kolorowy, wykonany z grubej sztywnej, tektury, umieszczony w wyprawce o formacie A3 (42 x 30 cm).

Cena w portalu DaWanda: 14,45 złWARSZAWSKIE PIECZĄTKI

Malutkie pieczątki na tradycyjnych drewnianych rączkach mogą być wspomnieniem wyprawy po Warszawie.Można też stemplować listy, pocztówki lub rysunki. Pomysłów jest pewnie tyle, ilu użytkowników. Zapraszamy do zabawy w stemplowanie Stolicy!

Dostępne pieczątki:
Zamek Królewski; Barbakan; Syrenka; PKiN; Złota Kaczka; Warszawski Wróbelek; Warszawska Palma; Król Jan III Sobieski; Królowa Marysieńka; Smok Wawelski i Owca.

Cena w portalu DaWanda: 12 zł

WARSZAWSKIE SYRENKI

Syrenka chce być modna i wesoła, dlatego stworzyliśmy jej aż 12 kompletów garderoby.
Zestaw zawiera 2 plansze oraz 6 naklejek.


WARSZAWSKIE BRELOCZKI

Kolorowe breloczki dla miłośników Warszawy ozdobią pęk kluczy, plecak lub torebkę.
Dostępne wzory: warszawska syrenka; PKiN w pozytywie i negatywie; król Zygmunt III; Złota Kaczka; Syrena FSO 105; Warszawa FSO 222.
Oprócz gadżetów związanych z Warszawą możemy również odkryć polskie legendy.

ODKRYWAMY POLSKIE LEGENDY

Na kolorowych kartonikach gry memory zostało przedstawionych 12 polskich legend. Dzięki prostym, pełnym humoru ilustracjom, dziecko odkryje tajemnicę krakowskich gołębi i uwięzionego na dnie Bałtyku diabła. Estetyka i treść ilustracji zostawiają miejsce dla dziecięcej wyobraźni.

W przyjaznej, tekturowej szufladce znajdują się 24 karty oraz składana książeczka z legendami w języku polskim i angielskim, które opisano w przystępny sposób.

Cena w portalu DaWanda: 34 zł


Strona internetowa: http://malustudio.pl
- Justyna

author

Justyna Ziembińska-Uzar

Cześć! Nazywam się Justyna Ziembińska-Uzar i od 2012 roku na swoim blogu opowiadam o ciekawych polskich produktach oraz przedstawiam polskie marki. Moją misją jest promocja patriotyzmu konsumenckiego w codziennym wydaniu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, na nowo odkrywając dla siebie hasło "dobre, bo polskie"!


Udostępnij ten post

1 komentarze :

Komentarze na blogu są moderowane.

NIE PUBLIKUJĘ KOMENTARZY ZAWIERAJĄCYCH LINKI.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moje przeglądy