Torby zakupowe "Kupuję Polskie Produkty!"

26 października 2015

O własnej kolekcji toreb zakupowych promujących wybieranie rodzimych produktów marzyliśmy od dawna. Wybór torby jako nośnika idei patriotyzmu ekonomicznego był oczywisty. Sami chcieliśmy chodzić na zakupu z przepastną torbą, która równocześnie przyciągałaby uwagę, zachęcając w ciekawy, ale nienachalny sposób do kupowania polskich wyrobów. Niestety nigdzie nie mogliśmy takich toreb dostać... Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce.

W realizacji naszego marzenia pomogło nam Koszulove.com - nasze blogowe torby na zakupy właśnie trafiły do sprzedaży!

TORBY ZAKUPOWE "KUPUJĘ POLSKIE PRODUKTY!"

Postanowiliśmy warunek - torby muszą powstawać w Polsce. Znalezienie gotowych toreb, szytych przez rodzime firmy, nie było trudne, jednakże bardzo rozczarowała nas ich jakość. Przetestowaliśmy w drukarni torby od kilku producentów i w końcu zdecydowaliśmy się... uszyć własne. Chcieliśmy stworzyć torby pojemne, funkcjonalne i oryginalne, wytrzymałe - z materiału dobrej jakości. Chyba się udało!

Oddajemy w Wasze ręce naprawdę wytrzymałe i duże torby - o wymiarach 52x35 cm, pojemne (2,4 litra), wykonane z grubej surówki bawełnianej z długimi, szerokimi uszami i dnem, by łatwiej było transportować zakupy. Czarny kolor nie tylko dodaje torbie uroku, ale i stanowi ochronę przed zabrudzeniem; możecie torbę postawić na ziemi bez obaw, że od razu się w widoczny sposób ubrudzi. Torby szyte są w małejw małej szwalni, która funkcjonuje właśnie dzięki takim projektom.  

Przygotowaliśmy dla Was aż pięć projektów. Mamy nadzieję, że Wam się spodobają i że będziecie je zabierać na zakupy!


Udostępnij

Google+

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moderacja komentarzy może trwać do 48 godzin.