"Koloraże. Kwieciste łąki" - kolorowanka dla dorosłych

21 lipca 2015

Jeśli w dzieciństwie uwielbialiście kolorować i chętnie powrócilibyście do tej relaksującej czynności, mamy dla Was świetną informację! Nakładem wydawnictwa Relacja ukazały się właśnie "Koloraże. Kwieciste łąki" - tak zwane kolorowanki dla dorosłych, pełne unikalnych wzorów do własnoręcznego zdobienia, opracowane przez polskich ilustratorów.


Otrzymaliśmy egzemplarz "Kwiecistych łąk" od wydawnictwa Relacja - za co bardzo dziękujemy - i jesteśmy nim zachwyceni!


KOLORAŻE. KWIECISTE ŁĄKI

"Koloraże. Kwieciste łąki" to aż 128 stron z florystycznymi wzorami do pokolorowania. Autorkami tych przepięknych czarno-białych rysunków polskich kwiatów są: Magdalena Bielecka, Joanna Knycz i Olga Szczechowska. Co ciekawe twórcy "Kwiecistych łąk" pozostawili kilka kart pustych - można je zapełnić własnymi rysunkami lub zapiskami.


"Koloraże. Kwieciste łąki" gwarantują ciekawe, kreatywne, wciągające na długie godziny zajęcie.

przykładowe karty

KOLORAŻE. HIPPIE & PAISLEY

W sierpniu ukaże się druga kolorowanka z serii: "Koloraże. Hippie & Paisley". Przeniesie Was ona w lata siedemdziesiąte ubiegłego stulecia, w epokę Janis Joplin i Johna Lennona, do krainy wolności i swobody, w której królują różnorodne orientalne wzory.

przykładowe karty

DLACZEGO WARTO KOLOROWAĆ?

"Koloraże. Kwieciste łąki" pozwalają na chwilę zwolnić, zatrzymać się, odpocząć. Warto wiedzieć, że prowadzone w Wielkiej Brytanii badania dowiodły, iż osoby, które szkicują i kolorują mogą w czasie tych zajęć zapamiętać nawet 29 procent więcej informacji niż osoby, które tego nie robią. Wypełnianie konturów kolorem pobudza kreatywność, wspiera procesy twórcze i koncentrację. Jest tak wciągające, że zatrzymuje zarówno docierający z zewnątrz "szum w tle", jak i galopującą gonitwę własnych myśli. Kolorowanie i bazgranie zmniejsza zmęczenie bombardującymi nas codziennie bodźcami zewnętrznymi. Jest idealne dla osób żyjących w ciągłym napięciu i poszukujących spokojnego zajęcia na odstresowanie się.

"Kolorowanie zdobyło w ostatnim czasie ogromną popularność wśród dorosłych, którzy odkryli na nową tę wcześniej zarezerwowaną dla dzieci formę spędzania czasu. Obcowanie z pięknymi obrazami i wypełnianie ich kolorem jest formą relaksu, czasem refleksji i uwalnia niesamowite pokłady kreatywności. Pomaga odkryć na nowo zapomnianą wolność dzieciństwa" - podkreślają pomysłodawcy serii polskich kolorowanek dla dorosłych. "Koloraże" już okrzyknięto "najbardziej kreatywną, polską serią nadchodzących miesięcy".

"Koloraże. Kwieciste łąki" kupicie bezpośrednio przez stronę wydawcy, teraz w promocyjnej cenie 24,90 zł (tutaj), jak również w księgarniach stacjonarnych, internetowych czy w serwisie Allegro. Polecamy - idealne lekarstwo na nudę i na stany napięcia nerwowego!

Więcej o "Kwiecistych łąkach" przeczytacie na blogach:
Dorey
Secret - Books
Vaniilaforhome
Starsza dziewczyna.

Strona internetowa: http://www.mamania.pl
Facebook: facebook.com/relacja.net


Udostępnij

Google+

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moderacja komentarzy może trwać do 48 godzin.