Nowa polska marka odzieżowa: HIRYO

20 marca 2015

Oryginalna i intrygująca - taka jest HIRYO, nowa polska marka odzieży urbanwear. Stworzona dla ludzi z pasją przez ludzi z pasją, z powodzeniem łączy styl miejskiego luzu z wolnością od codziennego kieratu i podaje to w czerwono-czarnych barwach, w swobodnych formach. HIRYO to między innymi wygodne bluzy, spodnie, tuniki, koszulki.

Dziś oddajemy głos twórcom marki HIRYO, którzy w nieprzeciętny sposób chcą Wam o niej opowiedzieć, a także zarazić radością życia. Jak mówią, swoją odzież kierują do "do odważnych i kreatywnych ludzi. Dla tych, których charakteryzuje ruch, działanie i pasja w życiu. Którzy nie oglądają się za siebie i podążają niezmiennie swoją drogą". Jeśli tacy właśnie jesteście, jeśli nie boicie się wyróżniać z szarego tłumu, odzież HIRYO na pewno powinna znaleźć się w Waszej szafie!


HIRYO

Marka HIRYO powstała pod koniec 2014 roku. Początkowo działała nami pasja tworzenia ciekawych projektów urbanwear. Z czasem wyzwoliła w nas ogromne pragnienie stworzenia czegoś wyjątkowego, nowego, nieprzeciętnego.  I w taki sposób powstała filozofia marki odzieżowej HIRYO, oparta o kod wizualny – kolor czerwony i czarny oraz kod duchowy – pasję.

Wiemy, że nic tak jak pasja nie dodaje energii do życia, nie rozpala ognia w sercu ani nie powoduje takiego wpływu na całe życie człowieka. To właśnie pasja wyzwala to wszystko w ludziach. Daje im nadzieję, siłę i moc tworzenia oraz kreowania. 

  
Cały dotychczasowy świat opiera się na pasji – wynalazki, projekty, systemy, osiągnięcia, życie. Zastanów się nad tym, jak wyglądałby świat, gdyby nie było na nim pasji? Żaru, który łamie ograniczenia, napędza do działania, otwiera możliwości, spełnia marzenia. Czy bylibyśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy? Ja i Ty?


To spowodowało, że kod pasji przenieśliśmy na naszą odzież. Kolor czerwony to kolor energii, ognia w sercu, mocy i odwagi. Kolor czarny to nieprzemijalność czasu, wyszukanie, prestiż, który otrzymamy wykorzystując odwagę i moc. W ten sposób ograniczyliśmy się do kolorystyki, tak jak człowiek ogranicza się do swojej pasji i na niej skupia cały swój potencjał. Przewrotnie te ograniczenia wyzwalają kreatywność i wyobraźnię. Pozwalają się rozwijać, tworzyć nowe, wykorzystywać do maksimum swoje możliwości.
  
Nasze działania skupiamy na inspiracji, motywacji, dopingowaniu ludzi, którzy mają marzenia i planują je spełnić. Odnaleźli bądź jeszcze szukają pasji w swoim życiu, czegoś, co ich pochłonie bez reszty, co nada im sens, umożliwi życie na wysokim poziomie. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby ludzi, pokazać im ideę życia spełnionego, indywidualnego, pełnego wolności. Nie interesuje nas życie masowe, powtarzalne, przeciętne.


Zdajemy sobie sprawę, że życie pasją to nie tylko radość i sukcesy, które z pewnością nadejdą. To z początku ciężka praca i wyrzeczenia. Ale jeśli na szali postawimy nasze życiowe marzenia – nic nas nie powstrzyma, by je spełnić. Dla siebie, dla rodziny, dla ludzkości. 
Bo czy nie lepiej jest umrzeć na polu chwały, realizując coś naprawdę ekscytującego, zamiast zgnić będąc niezauważonym nawet przez siebie samego?

Nie interesuje nas wczoraj. Żyjemy jutrem, ekscytujemy się tym, co nadejdzie, co na nas czeka. Pragniemy świetlanej przyszłości – rozwoju, sukcesów, spełnienia. Ale tego nie osiągniemy sami. Potrzebujemy interakcji z Wami, kontaktu. Na naszym blogu chcemy inspirować, motywować. Chcemy robić wywiady z osobami, które jeszcze są przeciętne, ale walczą o swoją nieprzeciętność. Pokazują jak to robią, mówią, co ich motywuje, przedstawiają swoje marzenia. 


Najnowsza kolekcja See Unseen to nasz manifest. Manifest, którego symbolem jest maska HIRYO, która zamyka Ci oczy i umożliwia spojrzenie na Twoje życie całym sobą. Bo to, na co patrzysz oczami często jest iluzją, która Cię ogranicza. Spojrzenie całym sobą otwiera Ci możliwości, pozwala kierować się sercem, swoją pasją. Abyś prawdziwie widział musisz zobaczyć niewidoczne. Musisz poczuć to, co Cię rozpali i da energię. Da Ci władzę nad Twoim życiem.


Sama kolekcja to asymetryczne wzory, które w pełni oddają asymetryczność człowieka – jego ciała i jego natury. Każdy posiada swoją wrodzoną asymetryczność fizyczną i duchową. Duchowa pozwala Ci na wybranie jednej drogi w życiu, skupienie się na niej i odpuszczenie sobie tych, co, do których masz wątpliwości. Asymetryczność fizyczna odróżnia Cię od pozostałych ludzi, nadaje charakteru i oryginalności.


materiały HIRYO

Facebook:  facebook.com/hiryo.eu

Udostępnij

Google+

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moderacja komentarzy może trwać do 48 godzin.