PharmaCF - kosmetyki na Cztery Pory Roku

1 października 2014

Dobre, skuteczne kosmetyki nie muszą być drogie. Przez dobre i skuteczne rozumiemy preparaty oparte na bezpiecznych dla skóry składnikach. W ich składzie nie figurują stosowane powszechnie substancje szkodliwe (często w dużych ilościach), takie jak formaldehyd, silikony, parabeny, filtry przenikające, PEG... Długo by wymieniać.

Niestety wciąż wiele osób omija półki z tańszymi kosmetykami, obawiając się gorszej jakości w porównaniu z kosmetykami dużych firm drogeryjnych. Dodatkowo tańsze marki nie zawsze istnieją w świadomości konsumentów, ponieważ nie mają środków finansowych na działania reklamowe, a umieszczane w mniej widocznych miejscach na półkach sklepowych - przegrywają z powszechnie znanymi producentami.

Mamy kilka naprawdę dobrych rodzimych marek kosmetycznych, które mogą pochwalić się udanymi produktami w niskiej - a przez to atrakcyjnej - cenie. Jedną z nich są Cztery Pory Roku - warto ją bliżej poznać, jeśli jeszcze nie zwróciliście na nią uwagi podczas robienia zakupów.

PHARMA CF

Cztery Pory Roku to marka kosmetyków pielęgnacyjnych stworzona przez powstałą w 1993 roku firmę PharmaCF. Należą do niej również inne marki, mniej lub bardziej rozpoznawalne, m.in.: Venus, Missy, Dermafresh, Bond, Korsarz, Football czy Bye Bye Mosquito. Bonda z pewnością zna i używa wielu panów.

Z marek adresowanych do kobiet to właśnie Cztery Pory Roku podbiły serca wielu Polek - w tym i nasze - składem, efektywnym działaniem i bardzo przystępną ceną.

CZTERY PORY ROKU

Kosmetyki Cztery Pory Roku powstają na bazie naturalnych składników - owoców, ziół, kwiatów, i są wzbogacone o witaminy oraz inne przyjazne substancje, na przykład różnorodne oleje, masło shea, minerały, glicerynę. Nie zawierają substancji szkodliwych. Sam producent podkreśla, że kosmetyki Cztery Pory Roku to "recepta na piękno dla każdej kobiety zaczerpnięta prosto z natury".

Cztery Pory Roku to między innymi kosmetyki:

- do pielęgnacji ciała: balsamy (nawilżające, rozświetlające, brązujące, ujędrniające, wyszczuplające);
- do pielęgnacji dłoni (różnorodne kremy, w tym glicerynowe oraz specjalistyczna na zimę - regenerujące, rozgrzewające; peelingi);
- do pielęgnacji paznokci (odżywki do regeneracji skórek i paznokci; preparat do usuwania skórek; przyspieszacz wysychania lakieru; zmywacz do paznokci w żelu; zmywacz lakieru hybrydowego).NASZE TYPY

Osobiście wszystkim paniom (i panom również) możemy polecić dwa preparaty do paznokci: Skoncentrowaną Odżywkę Do Regeneracji Paznokci i Skórek 5w1 oraz Ekspresowy Żel do Usuwania Skórek. Działają tak, jak obiecuje producent i zbierają bardzo dobre recenzje. Dla nas są nieodzowne w codziennej pielęgnacji paznokci.


Na uwagę zasługują także kremy do rąk oraz balsamy z serii Ecodermine, zachwalane przez blogerkę Srokę, która na składzie kosmetyków zna się jak mało kto. Jak przyznaje, każdy z tych balsamów ma "znakomity skład" (szczegóły tutaj) i dodatkowo podkreśla, że "tanie nie znaczy złe". W pełni się zgadzamy.


GDZIE KUPIĆ

Kosmetyki Cztery Pory Roku kosztują przysłowiowe grosze i są powszechnie dostępne. Znajdziecie je nie tylko w drogeriach i hipermarketach, ale także w sklepach wielobranżowych, w sklepach internetowych. Ceny polecanych przez nas produktów kształtują się na poziomie około 10 zł w zależności od miejsca zakupu. 

Strona internetowa: www.cpr.com.pl


Udostępnij

Google+

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moderacja komentarzy może trwać do 48 godzin.