Zamów za darmo wyjątkową mapę Polski!

12 września 2014

Z okazji 25 lat wolności Kancelaria Premiera 
- przy ścisłej współpracy z Aleksandrą i Danielem Mizielińskimi - 
przygotowała wyjątkową mapę Polski: obrazkowy przewodnik po naszym kraju!

Obrazkowy przewodnik po Polsce to mapa dla małych i dużych. 
To opowieść o Polsce, naszej Ojczyźnie. 
Najlepiej poznawać ją z drugą osobą - wspólnie rozmawiać o tym, co przedstawia mapa, 
i co jeszcze chcielibyście na niej zamieścić. 
Dobrej zabawy!

Mapę można zamówić całkowicie za darmo przez stronę mapa.premier.gov.pl. Przez złożeniem zamówienie możecie obejrzeć mapę w trybie online (kliknij).


Jednorazowo osoba prywatna maksymalnie może zamówić 3 mapy, a przedstawiciel danej instytucji - 50 sztuk. Mapa zostanie dostarczona pod wskazany adres w ciągu 14 dni za pośrednictwem Poczty Polskiej. Po złożeniu zamówienia należy je potwierdzić - link aktywacyjny znajdziecie w swojej skrzynce mailowej. 
[AKTUALIZACJA / 12.09.2014 godz. 21:00] Z racji ogromnego zainteresowania mapą zmniejszono liczbę sztuk, którą można jednorazowo zamówić. Osoba prywatna może zamówić 1 egzemplarz, zaś przedstawiciel instytucji - tylko 5. Zmiana podyktowana jest tym, by jak najwięcej osób mogło otrzymać mapę.

Korzystajcie, póki nakład nie jest wyczerpany!

Aleksandra i Daniel Mizielińscy to autorzy wielokrotnie nagradzanego albumu "Mapy" - obrazkowej podróży po lądach, morzach i kulturach świata; książka ukazała się nakładem wydawnictwa Dwie Siostry. Graficy przez 51 ogromnych map prowadzą małego i dużego obieżyświata przez 42 kraje i 6 kontynentów. Ich album z fantastycznymi obrazkami polecaliśmy Wam przy okazji przedstawienia propozycji prezentów świątecznych. W naszej rodzinie "Mapy" zrobiły prawdziwą furorę. Album kosztuje około 57 złotych, znajdziecie go albo na stronie wydawnictwa (link), albo w wielu dobrych stacjonarnych księgarniach na terenie całego kraju i oczywiście w księgarniach internetowych.

Duet Mizielińskich znany jest także rodzicom z takich książek jak m.in. "Miasteczko Mamoko", "D.O.M.E.K", "Co z Ciebie wyrośnie?".


Udostępnij

Google+