Świeża Paczka - polska ekologiczna żywność w twoim domu!

24 maja 2014

Świeże, polskie, pyszne, sezonowe warzywa i owoce z dostawą do domu? Bez chemii, bez GMO, w stu procentach naturalne - jak z własnego ogródka? Jako że uwielbiamy zdrową, naturalną żywność, jesteśmy zdecydowanie na TAK i bardzo, bardzo zazdrościmy mieszkańcom Warszawy i okolic Świeżej Paczki!

Co się kryje pod tą tajemniczą i jednocześnie smakowitą nazwą? Już wyjaśniamy i uprzedzamy, że w trakcie czytania i oglądania zdjęć możecie porządnie zgłodnieć!

CZYM JEST ŚWIEŻA PACZKA?

Świeża Paczka to kompozycja świeżych, ekologicznych, sezonowych warzyw, owoców i różnego rodzaju naturalnych produktów (np. przetworów) dostarczanych do domu raz w tygodniu. Przykładowo w paczce możecie znaleźć: jajka, szparagi, włoszczyznę, czosnek, szczaw, seler, sałatę, ziemniaki, buraki, rzodkiewkę, jabłka czy miętę w doniczce.


Jeśli chcecie obejrzeć "wnętrze paczki", zerknijcie na Blog Matki Karmiącej - zdjęcia są dostępne tutaj.

Świeża Paczka jest pomysłem młodego małżeństwa, Ewy i Pawła, którzy kochają Polskę i polskie smaki. W codziennym życiu ogromną wagę przykładają do zdrowego odżywiania i ekologicznego stylu życia - i taki styl bycia chcą popularyzować poprzez Świeżą Paczkę, ułatwiając innym dostęp do produktów ekologicznych. Więcej o pomysłodawcach Świeżej Paczki przeczytacie pod tym linkiem.

ŚWIEŻA PACZKA - DLA KOGO?

Produkty znajdujące się w Świeżej Paczce są starannie wyselekcjonowane, więc bez obaw mogą je spożywać wszyscy członkowie rodziny, o ile nie występuje u nich nietolerancja pokarmowa danego produktu.

Obecnie dostępne są dwa rodzaje Świeżej Paczki: nie-wegańska i wegańska. Każdy rodzaj występuje w trzech odsłonach, różniących się wielkością. Możecie zamówić paczkę dla dwojga, paczkę rodzinną (dla 3-4 osób) lub familijną (dla 4-6 osób). Zawartość paczki jest więc dostosowana do wielkości gospodarstwa domowego, a przy tym tak dobrana, by warzyw czy owoców nie było ani za dużo, ani za mało - by żaden produkt się nie zmarnował. Jeśli chcielibyście zmodyfikować swoją paczkę, istnieje taka możliwość - wystarczy skontaktować się mailowo lub telefonicznie z obsługą zamówień. 

Do paczek dołożone są przepisy na potrawy do przygotowania ze znajdujących się w środku produktów, dzięki czemu można szybko i sprawnie przygotować zróżnicowany, zdrowy i pyszny posiłek. W paczkach znajdziecie również bardzo ciekawe opisy warzyw i owoców. Dowiecie się m.in. skąd pochodzą, kiedy trafiły do Polski, jakie witaminy i minerały zawierają, jakie posiadają właściwości lecznice etc.  

SKĄD POCHODZI ŻYWNOŚĆ ZE ŚWIEŻEJ PACZKI?

Wszystkie pochodzą z certyfikowanych, ekologicznych gospodarstw. Wytwarzane są bez użycia szkodliwej dla zdrowia i środowiska chemii, nie są również modyfikowane genetycznie.

Wykaz gospodarstw, z których pochodzą produkty, i ich właścicieli poznacie tutaj.

JAK ZAMÓWIĆ ŚWIEŻĄ PACZKĘ?

Zamówienia na Świeżą Paczkę przyjmowane są mailowo lub telefonicznie zawsze do poniedziałku do godziny 24, a dostarczane w czwartek w godzinach 17:00-23:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00-16:00.

Paczka dostarczana jest wyłącznie na terenie Warszawy i okolic. Bezpłatnie dostarczana jest na terenie dzielnic: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Żoliborz, Śródmieście, Wola, Ochota, Praga Północ i Praga Południe oraz na terenie miejscowości: Piaseczno, Józefosław, Julianów, Kierszek, Konstancin Jeziorna, Mysiadło i Nowa Iwiczna.


Dostawa do domu, w dodatku w godzinach popołudniowych, to idealne rozwiązanie dla wszystkich zapracowanych osób, które nie mają możliwości, by rano przed pracą udać się na lokalne targowisko.

ILE KOSZTUJE ŚWIEŻA PACZKA?

Paczka dla dwojga kosztuje 69 zł. Paczka dla mniejszej rodziny (3-4 osoby) kosztuje 99 zł, a dla większej (4-6 osób) 139 zł.

Istnieje możliwość wykupienia abonamentu miesięcznego na dostawy, przy wyborze którego paczki są tańsze!

Strona internetowa: http://swiezapaczka.pl

Udostępnij

Google+

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moderacja komentarzy może trwać do 48 godzin.