Polskie soki "Ogrody Natury"

26 stycznia 2014

Jeśli już musimy zaopatrywać się w sklepowe soki warzywne oraz owocowe, wybierajmy je mądrze. Unikajmy jak ognia soków słodzonych, z aromatami, soków w kartonach, w plastikowych butelkach. Najlepsze są soki jednodniowe, świeżo wyciskane, lub pasteryzowane bez żadnych dziwnych dodatkowych substancji, i przechowywane w szklanych butelkach - takie, które m.in. oferuje powszechnie znana firma Marwit pod marką "Ogrody Natury".

Przyznam się, że od jakiegoś czasu piję soki owocowe i warzywne "Ogrody Natury" na litry, a w szafce w kuchni mam ich pokaźny zapas. Są pyszne i zdrowe - stanowią źródło łatwo przyswajalnych witamin - a także łatwo dostępne. Najlepiej smakują lekko schłodzone. Poznajcie pełną ofertę!

SOKI "OGRODY NATURY"

Owocowe, pasteryzowane soki "Ogrody Natury" są naturalnie mętne i tylko częściowo wytworzone z soku zagęszczonego. Zawierają wyłącznie naturalne cukry, brak w nich wody, syropu glukozowo-fruktozowego, sztucznie dodawanej witaminy C etc. Więcej informacji o sposobie wytwarzania soków i o zawartych w nich witaminach znajdziecie w zakładkach "Ogrody Natury" oraz "5 na Dzień!".Bardzo bogata oferta soków owocowych w małych butelkach (o pojemności 225 ml) sprawia, że każdy znajdzie swój ulubiony smak. Do wyboru mamy:

- sok z jabłek i malin
- sok z jabłek
- sok z jabłek i aronii
- sok z jabłek i żurawin
- sok z jabłek i śliwek
- sok z czarnych porzeczek
- sok z jabłek i jeżyn
- sok z pomarańczy
- sok z grejpfrutów
- sok z jabłek i wiśni
- sok z gruszek i jabłek.

Ja najbardziej lubię jabłka z malinami i żurawiną, ale jeszcze nie miałam okazji spróbować wszystkich smaków. W dużych butelkach o pojemności 750 ml znajdziecie sok mętny z jabłek, sok z jabłek i żurawin, sok mętny z pomarańczy oraz nektar z czarnych porzeczek.

Jeśli chodzi o soki warzywne, to ich oferta jest zdecydowanie skromniejsza. Dostępne są soki z buraków (mniam, mniam) oraz soki pomidorowe. Są one wytworzone z soków odtworzonych z koncentratów, a doprawione do smaku tylko solą; nie zawierają cukru.

Jeśli w ofercie firmy Marwit brakuje Wam jakiegoś smaku, możecie skorzystać ze specjalnej aplikacji "Skomponuj swój smak", która pozwala na skomponowanie własnego soku i zgłoszenie jego składu do odpowiedniego działu w przedsiębiorstwie.

Pojemność 225 ml to mniej więcej typowy kubek, dzięki czemu zawartość butelki wypijemy na raz.
"Ogrody Natury" znajdziecie w wielu sklepach stacjonarnych, m.in. w sieci Piotr i Paweł, Carrefour, a także w sklepach internetowych. Ceny za małe butelki wahają się - w zależności od miejsca zakupu - od niecałych 2 zł do niecałych 3 zł. Duże butelki to wydatek około 6-7 zł.

Soki "Ogrody Natury" polecam wszystkim, a zwłaszcza kobietom w ciąży i dzieciom, które ciężko przekonać do owoców i warzyw w tradycyjnej formie! Pijcie na zdrowie!

Strona internetowa: www.ogrodynatury.pl

Udostępnij

Google+

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moderacja komentarzy może trwać do 48 godzin.