Koko Folk - niezwykły sklep

7 marca 2013

W sklepie internetowym Koko Folk każdy z pewnością wypatrzy coś dla siebie, bo jest to miejsce z niezwykłym asortymentem (i aż nie chce się z niego wychodzić przed obejrzeniem wszystkiego). Znajdziecie w nim unikatowe i absolutnie przepiękne produkty, przeważnie wykonane ręcznie przez twórców ludowych oraz projektantów, dla których kultura ludowa – między innymi łowicka, kaszubska i góralska – stanowi źródło inspiracji. Dzięki nim szybko i tanio odmienicie wystrój swojego domu czy biura, a także swoją szafę; nie sposób wymienić tu wszystkich przedmiotów oferowanych w sklepie, więc zachęcam Was po prostu do samodzielnego pobuszowania wśród e-półek. Co ciekawe, i panowie znajdą coś dla siebie w dziale „Dla chłopaka”.

Sklep prowadzi przesympatyczna pani Joanna Wolska, z wykształcenia archeolog, z zamiłowania etnograf i – dzięki Koko Folk – popularyzator sztuki ludowej.

Do mnie niedawno w ekspresowym tempie przyjechały artykuły biurowe – dwa notesy, długopis i linijka; nie dość, że praktyczne, to jeszcze cieszą oczy.

Serdecznie polecam Wam zakupy w Koko Folk – zamówienia możecie składać przez stronę internetową lub telefonicznie. Przesyłki są solidnie zapakowane, a ich cena jest przystępna (właścicielka na niej nie zarabia).

Strona internetowa: kokofolk.pl


Udostępnij

Google+

2 komentarze :

  1. bardzo lubię ten sklep :) to zagłębie folkowych inspiracji :)

    OdpowiedzUsuń
  2. oj chyba nigdy nie znudzą mi się takie motywy :D

    OdpowiedzUsuń

Komentarze na blogu są moderowane.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moderacja komentarzy może trwać do 48 godzin.