Green Sheep na nóżkach twojego maluszka

Dziś chciałabym przedstawić Wam firmę z Siedlec o wdzięcznej nazwie Green Sheep, która produkuje nie tylko śliczne, ale – co ważniejsze – bezpieczne, komfortowe i ekologiczne buciki oraz paputki dla maluszków. 


Oferta Green Sheep skierowana jest do pociech, które właśnie przyszły na świat lub wciąż noszą dumne miano niemowląt, gdyż produkty przeznaczone są dla najmłodszych dzieci, które jeszcze nie chodzą. Buciki występują w trzech rozmiarach, uzależnionych oczywiście od długości stopy dziecka. W dobraniu odpowiedniego rozmiaru pomoże umieszczona na stronie producenta tabela (a na każdym opakowaniu również znajdziemy specjalną miarkę).


Kapciuszki Green Sheep są lekkie i wygodne. Szerokie noski butków pozwalają dziecku swobodnie poruszać paluszkami. Wykonane są w 100% z najlepszej jakościowo naturalnej wełny z owiec australijskich- merynosów. Materiał ten idealnie przepuszcza powietrze i dostosowuje się do stópki niemowlęcia. Nie zawiera żadnych substancji toksycznych – jest bezpieczny dla dzieci. Wszystkie elementy bucika są dokładnie doszywane, a nie klejone, co uniemożliwia oderwanie ich przez dziecko. Szwy w bucikach Green Sheep umieszczone są po zewnętrznej stronie bucika – nie podrażniają delikatnej skóry dziecka. Wszystkie elementy są ręcznie wycinanie, a następnie uważnie zszywane. Jak obiecuje producent: „Każdy bucik wykonujemy ręcznie z nutą pasji, szczyptą ciekawości tworzenia i z dużą dozą cierpliwości”.


Oferowane są w opakowaniach jednostkowych, dzięki czemu mamy pewność, że czyste i nie zakurzone trafią na nóżki dziecka. Wyraziste kolory i kolorowe aplikacje na pewno zaciekawią maluszka i będą stanowić intrygujące uzupełnienie całego ubranka.

Każda para kapciuszków ma swoją własną, oryginalną nazwę. Dziewczynkom na pewno spodoba się (na przykład) Różowe Serduszko w Trawie czy Słoneczny Dzień, a chłopczykom Zielony Samochodzik lub Błękitne Niebo. Do wyboru, do koloru! Maluchy na pewno będą zadowolone!


Cena: 49 zł za parę bucików lub paputków


Gdzie kupić:

  • w internetowym sklepie firmowym producenta: http://www.greensheep.istore.pl/
  • w warszawskiej Pieluszkarni (ul. Nowy Świat 22)
  • w warszawskim Lesie Rąk (ul. Hoża 41/100)
  • w Galerii 5 w Siedlcach (ul. Wojskowa 3)
  • w sklepach internetowych wymienionych na stronie internetowej producenta 


Strona internetowa: http://www.greensheep.pl

- Justyna

author

Justyna Ziembińska-Uzar

Cześć! Nazywam się Justyna Ziembińska-Uzar i od 5 lat na swoim blogu opowiadam o ciekawych polskich produktach oraz przedstawiam polskie marki. Moją misją jest promocja patriotyzmu konsumenckiego w codziennym wydaniu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej, na nowo odkrywając dla siebie hasło "dobre, bo polskie"!


Udostępnij ten post

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane.

NIE PUBLIKUJĘ KOMENTARZY ZAWIERAJĄCYCH LINKI.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moderacja komentarzy może trwać do 48 godzin.

Moje przeglądy