Akcja "590 powodów"

17 stycznia 2013

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że blog został partnerem akcji społecznej „590 powodów”, której inicjatorem i koordynatorem jest warszawskie stowarzyszenie PEMI.

Akcja „590 powodów” ma kilka celów:
– edukowanie obywateli, jak rozpoznać polskie produkty;
– przedstawianie zalet kupowania polskich produktów;
– promowanie patriotyzmu ekonomicznego (gospodarczego) i objaśnianie jego wpływu na życie codzienne (zwiększanie świadomości ekonomicznej);
– zachęcanie do czynnego udziału w społeczeństwie obywatelskim;
– ocieplenie relacji między obywatelem a polskim przedsiębiorcą.


 


Co ważne, akcja „590 powodów” adresowana jest nie tylko do przedsiębiorców czy jednostek administracyjnych, ale i do zwykłych konsumentów, i to w każdym wieku. Jak czytamy w regulaminie akcji –

Każda osoba może wspierać akcję:
Promując idee patriotyzmu ekonomicznego w swoim otoczeniu.
Promując akcję „590 powodów” poprzez:

  • Rozpowszechnianie adresu internetowego akcji www.590powodow.pl,
  • Umieszczenie logotypu akcji np. na boczne szybie auta lub innym widocznym miejscu,
  • Przekazując informacje o akcji „590 powodów” swoim znajomym za pomocą poczty elektronicznej lub portali społecznościowych,
  • Zachęcając lokalne władze, aby przyłączyły się do akcji promocyjnej.

Dzięki temu możliwe są między innymi adresowane do rodziców akcje plakatowe w przedszkolach bądź akcje ulotkowe na ulicach polskich miast. 
W najbliższym czasie, najprawdopodobniej na przełomie lutego i marca, planowane jest rozpoczęcie ogólnopolskiej kampanii outdoorowej w 8 największych miastach Polski. Akcja odbędzie się pod hasłem „Czy wiesz, że kupując polskie produkty dajesz pracę bliskim?” i ma zwracać uwagę konsumentów na znaczenie kupowania polskich produktów. Przebieg akcji będzie wspierany przez media.

Udział w akcji jest bezpłatny. Bezpłatne jest również – co pewnie bardzo ucieszy przedsiębiorców – umieszczenie emblematów akcji na swoich produktach. Gorąco zachęcam wszystkich do wspierania akcji „590 powodów”.

Listę firm, które biorą udział w akcji „590 powodów” znajdziecie pod tym linkiem

Strona internetowa: http://www.590powodow.pl

Udostępnij

Google+

0 komentarze :

Prześlij komentarz

Komentarze na blogu są moderowane.

Komentarze zawierające treści obraźliwe i złośliwe, a także zawierające reklamy, linki do sklepów i stron firmowych oraz stanowiące wsparcie dla marketingu szeptanego nie będą publikowane.

Moderacja komentarzy może trwać do 48 godzin.